На факультеті архітектури, будівництва та дизайну ЛНТУ відбулася зустріч студентів із гостьовим лектором - засновницею студії архітектури і дизайну Domum Group Юлією Рогожиною.

Привітав лекторку у стінах ЛНТУ декан ФАБД Олександр Андрійчук та звернувся до здобувачів освіти: «Під час вашого навчання періодично відбуваються зустрічі із нашими випускниками, із роботодавцями, які діляться своїм досвідом та історією успіху. Сьогодні ми маємо нагоду поспілкуватися із людиною, яка завершила навчання на нашому факультеті та нині поділиться своїми знаннями і відповість на усі запитання щодо вашого працевлаштування».

ФАБДФАБДФАБДФАБД

Юлія Рогожина одразу відзначила, що основною метою зустрічі із майбутніми фахівцями будівельної галузі є прагнення розповісти, що їх чекає у майбутній професії і дати дієві поради, які точно знадобляться молоді в подальшій самореалізації.

«Я хочу розповісти вам про те, що вас чекає в майбутньому, якщо ви оберете цю галузь і будете максимально старатися, аби досягти успіху. Вкінці лекції ви зрозумієте, чи ця спеціальність вам підходить, а можливо ви оберете свої цілі у житті. Я вам обіцяю захоплюючу подорож вашою спеціальністю. Моя мета презентувати вам успішну діючу організацію, яка займається проектуванням багатоквартирних, багатоповерхових житлових будинків (це наш основний напрям діяльності), а також ми розробляємо ескізні проекти малоповерхового будівництва, торгових комплексів, виробничих і комерційних будівель, споруд, які потребують реконструкції», - зауважує спікер.

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД

Юлія Рогожина розповіла молоді про історію створення Domum Group. Вона окреслила ті напрямки, де власні таланти і знання можуть реалізувати випускники спеціальностей будівництво та архітектура, відзначивши, що асоціація професії лише із касками та чоботами – хибна, адже спектр можливостей для працевлаштування - надзвичайно широкий. Вона також розповіла про ті структури та організації, які представлені у сфері будівництва та коротко охарактеризувала особливості роботи у них.

Окремо спікер зупинилася на особливостях підготовки проектної документації, показала ті об’єкти, з якими працює Domum Group, а серед них низка відомих новобудов у Луцьку та Луцькому районі, об’єкти в Україні, зокрема в елітних районах Київщини, та реалізовані проекти за кордоном. До того ж, Юлія Рогожина розповіла про новий напрям діяльності із відбудови України, зокрема відновлення житлових будинків після руйнування внаслідок російської агресії.

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД

«100% знань, отриманих в університеті ви не зможете повноцінно застосувати без практичного досвіду. Я наголошую і закликаю: вам потрібна практика, щоб ваші знання систематизувалися у певну професію, вам потрібна робота на реальних об’єктах, з реальними людьми та в реальних ситуаціях», - наголошує Юлія Рогожина.

Таку ж думку підтвердив випускник ЛНТУ, а нині менеджер проектів Domum Group Андрій Ящинський, який на завершення зустрічі  підсумував: «Будь-які знання, які ви здобуваєте будь-де, не вартують нічого без практики, без усвідомленої роботи. Будівництво - це взаємозв’язок усього: усіх конструкцій і мереж... Якби я міг свого часу дати пораду собі, то це було б: якнайраніше потрапити в процес проектування, не чекати випуску з університету, не чекати, поки хтось запропонує роботу. Я вам рекомендую раніше входити в професію, якщо вона вам цікава».

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД