07 березня 2024 року в ЛНТУ відбувся візит гостьового лектора, директора північно-західного управління «ПриватБанк», Юрія Войтенка.

На початку зустрічі декан факультету компʼютерних та інформаційних технологій Інна Кондіуспредставила лектора та наголосила на важливості таких зустрічей.

ФКІТ

Пан Юрій провів лекцію «Як стати успішним» для здобувачів вищої освіти факультету комп’ютерних та інформаційних технологій.

«Метою мого виступу є поділитися власними «рецептами» досягнення успіху в житті, ознайомити вас з останніми «проривними» технологіями ПриватБанку та сформувати у вас бажання працювати і розвиватися в Україні», — коментує Юрій Войтенко.

ФКІТ ФКІТ ФКІТ

Юрій Войтенко розповів, що розпочинав свою кар’єру з посади кур’єра. Упродовж п’ятнадцяти років він постійно працював над собою та вдосконалював навички і знання.

З власного досвіду Юрій Войтенко порадив студентам, як стати успішним:

1. Визначити сферу діяльності;

2. Вірити в себе та в свої сили;

3. Безперервно вчитися і підвищувати кваліфікацію — стати найкращим фахівцем;

4. Любити свою роботу і щиро вірити в свою компанію та її продукти.

ФКІТ ФКІТ ФКІТ

На завершення зустрічі студенти дали відповіді на питання вікторини щодо функціонування Північно-Західного регіонального управління «ПриватБанку».

ФКІТ