В рамках робочого візиту на Волинь, Луцький національний технічний університет відвідав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Разом із ним, участь у зустрічі з колективом ЗВО взяли голова обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, керівник управління освіти і науки Волинської ОДА Людмила Плахотна та ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Володимир Стибель.

міністрміністрміністр

Представила почесних гостей ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона подякувала очільнику міністерства та голові обладміністрації за всебічну підтримку вищої освіти у такі непрості для України часи.

«Сьогодні у цій залі присутні представники вченої ради нашого університету, декани факультетів, завідувачі кафедр, керівники коледжів, які входять до структури ЛНТУ. Сьогодні, завдяки Збройним Силам України, ми маємо можливість працювати, а наші студенти – навчатися у безпеці. Ми розуміємо, яка нині в країні ситуація і ми намагаємося робити усе можливе, аби підтримати Україну, аби продовжувати розвивати освіту і науку, бо сьогодні ці напрямки дійсно демонструють незламність і непереможність», - наголосила Ірина Вахович.

міністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністр

Своєю чергою, Сергій Шкарлет зазначив, що внесок працівників освіти у підтримку держави в час війни неможливо переоцінити, бо це саме ті люди, які працюють заради майбутнього: «Важко переоцінити те, що зробила освіта з 24 лютого: ми волонтерили, звідусіль діставали гуманітарну  допомогу, студенти допомагали на кордонах, викладачі робили просто фантастичні речі, пов’язані з забезпеченням ЗСУ, дехто пішов у лави Збройних Сил і сьогодні дає можливість нам працювати заради майбутнього. Ми робимо зовсім іншу освіту і показуємо приклад, як всупереч всьому має розвиватися держава…».

Водночас, Міністр освіти і науки України висловив вдячність усьому колективу та ректору ЛНТУ особисто за невтомну роботу, стійкість та незламність і непохитне виконання важливої місії – гідне виховання молоді.

«Ваш ректор, за вашої підтримки, дійсно є найкращим ректором України!», - під оплески присутніх резюмував Сергій Шкарлет.

міністрміністрміністрміністрміністрміністр

На підтвердження своїх слів він вручив почесні грамоти МОНУ науковцям нашого ЗВО. Отож, почесні грамоти отримали: доктор технічних наук, доцент кафедри прикладної механіки і мехатроніки Марчук Віктор Іванович; професор кафедри маркетингу Морохова Валентина Олександрівна; заступник директора з виховної роботи Ковельського фахового промислово-економічного коледжу ЛНТУ Шульган Олена Віталіївна; професор кафедри міжнародних економічних відносин, а віднедавна проректор з НПР та досліджень Лютак Олена Миколаївна; професор кафедри соціогуманітарних технологій Малиновський Валентин Ярославович; доктор технічних наук, доцент кафедри прикладної механіки та мехатроніки Повстяной Олександр Юрійович; головний бухгалтер ЛНТУ Рудь Катерина Іванівна; викладач фізичного виховання КФПЕК ЛНТУ Ющук Руслан Володимирович; заступник директора Технічного фахового коледжу ЛНТУ Божидарнік Тарас Вікторович; декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Герасимчук Галина Андріївна; доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій Дембіцький Валерій Миколайович; декан Факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Кондіус Інна Степанівна; завідувач відділення ТФК ЛНТУ Кшановський Роман Олександрович; професор кафедри іноземної та української філології Мялковська Людмила Миколаївна; викладач спецдисциплін Любешівського фахового коледжу ЛНТУ Оласюк Ярослав Віталійович; викладач фізики та астрономії КФПЕК ЛНТУ Середа Леонід ІвановичПодяку МОНУ отримав провідний інженер кафедри матеріалознавства ЛНТУ Янчук Сергій Леонідович.

міністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністр

Фото

Після урочистої миті із вітальним словом виступив голова ОВА Юрій Погуляйко: «Дякую усьому колективу за те, що ви робите з початку військових дій. Ми знаємо ваші досягнення і знаємо, що ви робите усе можливе, аби допомогти хлопцям, які боронять нашу державу».

У рамках візиту, Міністр освіти і науки України оглянув університет, познайомився із студентами та викладачами кафедри дизайну та архітектури, залишивши на їхніх мольбертах власноруч написане побажання перемоги. Крім того, Сергій Шкарлет познайомився із вихованцями обласної МАН, які у стінах ЛНТУ займаються конструюванням сучасних технічних розробок.

міністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністрміністр