Кадрові питання та вчені звання: у Луцькому НТУ засідання вченої ради

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання вченої ради, під головуванням в.о. ректора ЗВО Петра Савчука. Розгляд питань тривав в очному режимі, із дотриманням дистанції та усіх необхідних карантинних норм.

На порядок денний цього разу винесено 5 питань та 6 – Різне.

Перш за все, члени вченої ради розглянули кадрове питання, а саме погодження кандидатур на посади проректорів з науково-педагогічної роботи. Так, Петро Савчук представив кандидата технічних наук, доцента кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Валентину Ткачук, яка займатиметься підсиленням іміджевої та промоційної діяльності університету.

«Валентина Віталіївна – це людина, яка працює якісно та є фахівцем своєї справи. Вона активно займається питаннями якості товарів та досліджує інші напрямки, готує докторську дисертацію, гідно представляє університет та його діяльність у зовнішньому просторі та у ЗМІ, бере участь у наукових заходах за межами університету. Це є свідченням того, що це та людина, яка зможе у ЗМІ продемонструвати наші можливості і переконати зовнішній соціум у тому, що в нас є багато переваг. Крім того, найбільш важливий напрямок, яким зможе займатися Валентина Ткачук - підсилення якості освітнього процесу», - зауважив в.о. ректора.

Відповідаючи на запитання членів вченої ради, кандидат на посаду проректора з НПР Валентина Ткачук наголосила, що докладе усіх зусиль, аби примножити здобутки ЗВО: «Я патріот нашого університету і докладу усіх зусиль, аби його успіхи і напрацювання примножувалися та висвітлювалися у позитивному плані, як в освітньому, так і в медійному просторі. Ми унікальні на Волині і я буду намагатися зробити все, аби університет формував правильну іміджеву політику, мав свою айдентику та вирізнявся серед інших гарними результатами».

Окрім того, присутні на засіданні розглянули кандидатури на посади проректорів з НПР Ковальчук Олени Сергіївни та Шимчука Сергія Петровича, у яких закінчилися терміни контрактів.

За результатами відкритого голосування, усі кандидати були підтримані колективом щодо призначення на посади проректорів.

Урочистим моментом у ході засідання стало вручення диплому професора та атестатів доцента. Так, рішенням вченої ради було присвоєно вчене звання професора кафедри матеріалознавства Гулай Ользі Іванівні. Атестат доцента кафедри української та іноземної лінгвістики отримала Смаль Оксана Віталіївна; доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи - Поліщук Лариса Миколаївна; доцента кафедри прикладної механіки - Пастернак Вікторія Валентинівна; також атестати доцентів кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я вручили Панасюку Олександру Олександровичу, Дмитруку Віталію Степановичу та Радченку Олександру Вікторовичу.

Згодом, члени вченої ради обговорили питання про присвоєння вченого звання доцента Хомичу Анатолію Вікторовичу по кафедрі фізичної культури, спорту та здоров’я; Марчук Ірині Вікторівні по кафедрі приладобудування; Аніщук Вікторії Василівні по кафедрі права; Купирі Мирославі Іванівні по кафедрі фінансів, банківської справи та страхування. Питання присвоєння вчених звань супроводжувалося таємним голосуванням, результатом якого стала підтримка більшістю голосів.

Серед усього, члени вченої ради затвердили структуру Луцького НТУ. Необхідність у розгляді даного питання виникла після поділу кафедри галузевого машинобудування та лісового господарства на два окремих підрозділи. До того ж, присутні на засіданні переглянули склад вченої ради та погодили внесення змін.

У «Різному» члени вченої ради затвердили низку положень, повязаних із виборами ректора Луцького НТУ, а також положення: про неформальну та інформальну освіту; про стипендіальне забезпечення, матеріальну допомогу та заохочення; про функціонування Студентського бізнес-інкубатора; про вчену раду Луцького НТУ та вчену раду факультету Луцького НТУ. Насамкінець, присутні затвердили навчальні плани, модернізовані відповідно до державних стандартів та рекомендували до друку збірник наукових праць «Товарознавчий вісник».

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото - Олена Третяк. Більше фото тут: