Представники кафедри лісового господарства в складі завідувача кафедри, доцента Віктора Волянського, професора Василя Мазепи, доцентів Олександра Герасимчука, Леоніда Дацюка та Наталії Толстушко, відвідали Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури. Відбулися зустрічі з директором навчального закладу Володимиром Шмігелем та головою циклової комісії зі спеціальності 205 Лісове господарство Леонідом Денисюком.

лісове господарство

Метою візиту були розвиток взаємовигідного партнерства і ступеневої освіти зі спеціальностей 205 Лісове господарство та 187 Деревообробні та меблеві технології та ознайомлення з матеріальною базою закладу освіти.

Учасники зустрічі обговорили зміст освітніх програм, висловили готовність до співпраці щодо розвитку ступеневої системи освіти, що включає підготовку фахових молодших бакалаврів, бакалаврів та магістрів галузей лісового господарства та деревообробки.

Делегація була приємно вражена рівнем робіт здобувачів освіти та матеріальною базою Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури.

лісове господарстволісове господарстволісове господарство

У результаті візиту досягнуто домовленості про подальшу взаємодію та співпрацю, яка має на меті забезпечення високої якості освіти та розвитку кар’єрних можливостей для здобувачів освіти, відповідності кваліфікаційних вимог сучасному ринку праці, а отже сприятиме розвитку галузей лісового господарства та деревообробки в регіоні.

Колектив кафедри лісового господарства