Картини, до яких не потрібна анотація… Благодійна виставка-продаж робіт студентки ЛНТУ

До Дня української писемності та мови у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбувся благодійний мистецький захід. Так, вечір творчості складався із двох частин: виставки-продажу художніх картин, а також містично-патріотичного перформансу.

ФОТО

На виставці картин були представлені тематичні роботи художниці, що завітала до нас із міста Київ, Наталії Мелес, а також талановитої молодої художниці Анастасії Куц, студентки факультету архітектури, будівництва та дизайну ЛНТУ. До слова, роботи Анастасії, які представлені на виставці уже доволі впізнавані, адже її серія картин із захисниками України та АЗОВців, що героїчно відстоювали Маріуполь набирають неабиякої популярності серед користувачів соцмереж. Як зазначає Анастасія, ця подія для неї особисто є дуже трепетною, оскільки це перша у її творчості виставка робіт, а особливо дівчина пишається тим, що її роботи несуть у собі соціальну цінність та допомагають наблизити перемогу України.

ФОТО

Кульмінацією творчого вечора став художній патріотично-містичний перформанс, зрежисований заслуженою артисткою України Світланою Органістою.

«В основу перформансу покладено ідею незламності українського духу та непереможної стійкості народу України проти усіх темних сил. Ну і, звісно, беззаперечна перемога України!», - зазначає директор Волинського драмтеатру та організатор заходу Сергій Скулинець.

ФОТО

Варто зазначити, що виставка-продаж картин відбуватиметься із 9 до 13 листопада на другому поверсі (фойє) Волинського драмтеатру, де усі бажаючі зможуть насолодитися талановитим виконанням, а також матимуть можливість допомогти ЗСУ, придбавши картини художниць.

Збір коштів під час дійства проводився на придбання автомобіля для 72 окремої механізованої бригади.