19 березня, у стінах Луцького національного технічного університету відбулася зустріч студентів кафедри компʼютерної інженерії та кібербезпеки із представниками компанії Internet Devels – компанії-лідера у сфері веб-розробки.

Веб-розробка – це складна і динамічна сфера. Стрімкий розвиток технологій дозволяє створити унікальний продукт, який буде задовольняти всі потреби цільової аудиторії.

Кібербезпека Кібербезпека

Синергія сучасного дизайну і функціональності дозволяє презентувати продукти будь-якої складності на абсолютно новому рівні. Якщо відповідально підійти до вивчення потреб цільової аудиторії, тоді розробники зможуть створити якісний продукт. З огляду на особливості і складність продукту варто визначити, як компанія повинна бути представлена в мережі.

КібербезпекаКібербезпекаКібербезпекаКібербезпека

Мета заходу полягала в тому,  щоб відкрити перед студентами перспективи карʼєри в IT; показати реальні проекти студентів ОхІТ; ознайомити з особливостями навчальної програми.

Кібербезпека

OxIT – це практика та експерименти, поєднання hard & soft skills, прокачування особистої суперсили кожного студента, щоденна еволюція. ОхІТ знає, кого шукають IT-компанії й адаптує навчання під вимоги ринку.

Завідувач кафедри КІ та КБ, професор Наталія Чернящук