Хто зверху? – усім відома гра, в якому хлопці та дівчата змагаються за звання кращих.  Одвічне питання хто ж керує світом – чоловіки чи жінки, вирішили з’ясувати студенти факультету бізнесу і права. Дві команди боролися за перемогу у божевільних конкурсах, аби довести свою перевагу.

«Ми розвіємо всі міфи і доведемо, що дівчата кращі за хлопців», - наголошували у команді прекрасних дівчат. На противагу їм, активні й амбітні хлопці намагалися довести протилежне. Тож учасникам довелося позмагатися у креативних конкурсах, серед яких інтелектуальні протистояння, музичні батли та перевірка інтуїції, а ще улюблений конкурс публіки – дивоглядки. Загалом гра складалася з 6-ти раундів та фіналу.

студентистудентистудентистудентистудентистудентистуденти

Із неймовірним успіхом обидві команди долали конкурс за конкурсом, адже кожен прагнув таки «бути зверху». Залучили до змагань і вболівальників із залу, тож задоволення від вечора отримали усі присутні.

За результатами усіх етапів, дівчата впевнено здобували першість, утім фінальний танцювальний батл, за оцінкою незалежного судді, таки визначив переможців – команду хлопців.

Вітаємо наших переможців і, водночас, чекаємо наступних змагань, аби доказати, що дівчата – не гірші і впевнено можуть претендувати на першість!

студентистудентистудентистудентистудентистудентистудентистудентистудентистудентистудентистуденти