На факультеті архітектури, будівництва та дизайну відзначили кращих студентів-відмінників за результатами зимової сесії. Віднині, каже декан ФАБД Олександр Андрійчук, це нова традиція, яку започатковують для того, аби привітати талановитих й активних студентів і подякувати їхнім батькам за виховання гідної молоді.

ФАБД ФАБД ФАБД

Відзначення студентів відбулося в рамках проведення старостату факультету. Передувало урочистій миті спілкування представників адміністрації ФАБД зі здобувачами освіти. Так, Олександр Андрійчук розповів про особливості освітнього процесу, рейтингування здобувачів освіти за спеціальностями, призначення стипендій успішним студентам, можливості участі у міжнародних програмах мобільності, перспективи проходження практики та працевлаштування тощо.

ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД

Своєю чергою, заступник декана ФАБД Ольга Приступа подякувала активним студентам за те, що долучаються до цікавих, творчих і креативних ініціатив, які відбуваються в університеті. Висловила вдячність й за те, що молодь є активними учасниками різноманітних виставок, профорієнтаційних і патріотичних заходів, за єдність та згуртованість студентського осередку та тісну взаємодію із викладачами та адміністрацією факультету. Окремо Ольга Приступа зупинилася на темі конкурсів та грантових проектів, учасниками яких можуть стати студенти ФАБД й отримати всі шанси на здобуття різноманітних стипендіальних винагород для реалізації власних творчих і професійних ідей та проектів.

ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД

Нещодавно в ЛНТУ відбулися вибори Студентської ради ЛНТУ. На факультеті архітектури, будівництва та дизайну кредит довіри отримала Анна Перепич. Сьогодні голова студради факультету розповіла про ті ініціативи, які студентський осередок планує втілити у життя найближчим часом і закликала однолітків долучатися до команди студактиву, пропонувати цікаві ідеї та спільно втілювати їх у життя.

ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД

Завершилася офіційна зустріч приємною місією. Найкращі студенти факультету отримали заслужені подяки для своїх батьків зі словами подяки за належне виховання, прищеплення любові до навчання та науки, активну життєву позицію.

Продовжилася зустріч студентів акустичним вечором, які вони самі й організували у складі студактиву факультету.

ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД