Луцький національний технічний університет

Круглий стіл :

"Організаційно-технічні аспекти

промислової безпеки та охорони праці"

26 березня 2015 року

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі круглого столу на тему: "Організаційно-технічні аспекти промислової безпеки  та охорони праці", що відбудеться 26 березня 2015 року о 15-00 год. на базі кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Луцького національного технічного університету (м. Луцьк, вул. Львівська, 75, ауд. 259).

Основні напрями роботи круглого столу

1.  Актуальні питання удосконалення системи управління, нагляду і громадського контролю у галузі промислової безпеки  та охорони праці;

2.  Розробка систем управління професійними та виробничими ризиками;

3.  Технічні та технологічні аспекти промислової безпеки та охорони праці;

4.  Шляхи вдосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з питань охорони праці;

5.  Передовий вітчизняний та зарубіжний досвід з питань поліпшення умов і безпеки праці.

Умови участі у роботі круглого столу

До початку роботи круглого столу буде надруковано збірник матеріалів.

Для участі в роботі круглого столу матеріали доповіді (тези обсягом 2-4 сторінки) необхідно надіслати до 24 березня 2015 року на електронну адресу: opbzh@lntu.edu.ua (тема: круглий стіл).

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

(0332)-7461-14 кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності Луцького НТУ;

(050)-7228037 – завідувач кафедри Мольчак Ярослав Олександрович