В рамках днів науки 17 травня викладачами та студентами кафедри ТЕМС був проведений уже традиційний круглий стіл на тему «Сучасний стан експертної діяльності в Україні».
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_1408.jpeg)
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_1407.jpeg)
Одним із спікерів заходу була заступник завідувача відділу товарознавчих та гомологічних досліджень Полтавського НДЕКЦ МВС України к.т.н. доц. Марина Мартосенко. Пані Марина ознайомила присутніх з особливостями експертної діяльності науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів України, правами та обов’язками експертів, видами експертиз та особливостями їх проведення в умовах воєнного стану.
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_1415.jpeg)
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_1409.jpeg)
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_1410.jpeg)
В ході обговорення, присутні дійшли висновку про актуальність та нагальність здійснення різноманітних експертиз в умовах війни (оцінка пошкодженого житла, викраденого майна та інших воєнних злочинів).
Дякуємо пані Марині за пізнавальну та змістовну дискусію!
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_1412.jpeg)
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_1411.jpeg)
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_1414.jpeg)
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_1413.jpeg)
Кафедра ТЕМС