В рамках днів науки 17 травня викладачами та студентами кафедри ТЕМС був проведений уже традиційний круглий стіл на тему «Сучасний стан експертної діяльності в Україні».

ТемсТемс

Одним із спікерів заходу була заступник завідувача відділу товарознавчих та гомологічних досліджень Полтавського НДЕКЦ МВС України к.т.н. доц. Марина Мартосенко. Пані Марина ознайомила присутніх з особливостями експертної діяльності науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів України, правами та обов’язками експертів, видами експертиз та особливостями їх проведення в умовах воєнного стану.

ТемсТемсТемс

В ході обговорення, присутні дійшли висновку про актуальність та нагальність здійснення різноманітних експертиз в умовах війни (оцінка пошкодженого житла, викраденого майна та інших воєнних злочинів).

Дякуємо пані Марині за пізнавальну та змістовну дискусію!

ТемсТемсТемсТемс

Кафедра ТЕМС