До днів науки та інновацій в ЛНТУ на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи пройшов круглий стіл на тему «Туристичний потенціал регіону: перспективи розвитку в умовах війни».

Разом з колегами з кафедри туризму та готельного господарства Волинського національного університету імені Лесі Українки проф. Ільїним Л.В. та доц. Ільїною О.В. обговорили актуальні питання розвитку туризму на теренах нашої області в умовах війни.

туризмтуризмтуризмтуризм

Один з напрямів, який зараз постраждав найбільше – це туризм. З початку повномасштабної війни частина туристичних компаній закрилась, інші переорієнтували свою діяльність на волонтерство. Але війна – це наша нова реальність, а економіка має працювати навіть у таких умовах.

Також не залишились осторонь і наші студенти. Активними слухачами були студенти 1-2 курсів спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» – вони задавали питання та виступали з власними роздумами на тему розвитку туризму в сучасних умовах.

туризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи