До днів науки та інновацій в ЛНТУ на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи пройшов круглий стіл на тему «Туристичний потенціал регіону: перспективи розвитку в умовах війни».
Разом з колегами з кафедри туризму та готельного господарства Волинського національного університету імені Лесі Українки проф. Ільїним Л.В. та доц. Ільїною О.В. обговорили актуальні питання розвитку туризму на теренах нашої області в умовах війни.
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-af25f3d911c51bda5fa640309daba89fa4952dfc84a530b3052464320cd530e0_af9556dd5048f38.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-2e38dd2b44ea3daa9e338053225211a0fee2cafc106316d607ff0e5ce71c57d5_f7f4e9b04b50d1c0.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-4f928571447cf94d482356e87e94d9c8eaf76b4bdc7cc854adc1d096676dfef4_645b7a400123b67.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-b30da6e96edd3ce84ed3ea6b92f2304ed0b40f48460958edf0fa3701a7ef29c8_3dbe20f3a2fa7d27.jpg)
Один з напрямів, який зараз постраждав найбільше – це туризм. З початку повномасштабної війни частина туристичних компаній закрилась, інші переорієнтували свою діяльність на волонтерство. Але війна – це наша нова реальність, а економіка має працювати навіть у таких умовах.
Також не залишились осторонь і наші студенти. Активними слухачами були студенти 1-2 курсів спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» – вони задавали питання та виступали з власними роздумами на тему розвитку туризму в сучасних умовах.
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-4466583f24f5e92ff972885a7fcdce6671caa26abd961ae97f673986aed33e1e_bf5ac40971af2f20.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-24b0545189af73d2243c1c55efe7e5577beb247cf3bd405812d67412ea9567e1_2979179b18dd1980.jpg)
![туризм](/sites/default/files/inline-images/0-02-05-e6de18cdfef96cedd79eecd26f2ca7549da7075a1d96848affd21c4d8e1103c8_4a65323c5abe587c.jpg)
Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи