Протягом двох тижнів курсанти другого навчального року кафедри військової підготовки Луцького національного технічного університету проходили навчання у польових умовах. За час зборів майбутніх офіцерів готували до різних викликів, з якими вони можуть зіштовхнутися в ході несення військової служби.

фотофотофотофото

Так, курсанти пройшли бойове злагодження при ведені військових операцій у польових умовах, вишкіл із застосування різнокаліберної стрілецької зброї у денний та нічний час, здобули практичні навички з інженерної підготовки, а також пройшли тренінги із військової психології, тактичної медицини, радіозв’язку та ін.

фотофотофотофотофото

Як зазначає завідувач кафедри військової підготовки ЛНТУ, підполковник Павло Турсумуратов, такі навчання – чудова можливість для майбутніх офіцерів зануритися у військову справу, адаптуватися до польових умов та здобути базові знання і вміння, які необхідні офіцеру для гідного несення військової служби, виконання бойових завдань та професійного управління підлеглими.

фотофото

«Ми готуємо професійних офіцерів запасу і даємо якісні теоретичні знання та можливість здобути практичні навички у польових умовах. Постійно залучаємо професійних інструкторів, із бойовим досвідом, які передають нашим курсантам найцінніші знання у веденні військової справи», - наголошує Павло Турсумуратов.

фотофото

Завершальним етапом навчання на кафедрі відбудеться складання присяги українському народові кожним із курсантів, яке планується 27-го липня 2024 року.

Для бажаючих здобути офіцерське звання нагадуємо:

набір на кафедру військової підготовки для здобуття звання офіцера запасу триває до 1 серпня 2024.

Спеціальності:

• бойове застосування механізованих підрозділів
  • бойове застосування підрозділів наземної артилерії.

Терміни підготовки: 2 роки.

Перелік документів для зарахування:

• заява, автобіографія
  • копія документа про вищу освіту копія паспорта
  • копія ІПН
  • приписне свідоцтво (для чоловіків)
  • заключення військово-лікарської комісії (за направленням кафедри)

Контакти:

kvp@lntu.edu.ua