У рамках ініціативи WorkSpace Europe іноземні студенти з-за кордону мають змогу приїхати на стажування за програмою Erasmus+ до Словаччини.  З початку 2022 року понад 40 студентів взяли участь у програмі, їхні історії успіху ви можете прочитати тут.

Період стажування:  2024 рік

Тривалість стажування: 6 місяців (з можливістю продовження)

Локація: м. Братислава, Словаччина

Переваги стажування:

- професійне стажування в компанії за Вашим фахом;

- фінансовий грант до 750 євро/місяць;

- безкоштовне проживання

- страхування;

- кошти на проїзд до Словаччини;

- супровід до місця проживання;

- регулярні поїздки та соціальні заходи ;

- практична підтримка до та під час стажування;

Як стажист, ви матимете можливість працювати над захоплюючими проектами у відомих міжнародних компаніях у різноманітних сферах, таких як маркетинг, фінанси, бізнес, обслуговування клієнтів, аналітика тощо. Ви будете проходити стажування в тісному контакті з досвідченими професіоналами, які будуть надавати керівництво та наставництво у великих міжнародних компаніях або стартапах.

стажування

Вимоги для участі в програмі:

- бути студентом бакалаврату, магістратури або випускником попередніх років;

- вільне володіння англійською мовою (B2-C1);

- можливість виїхати до Словаччини мінімум на 6 місяців.

Як взяти участь?
Подайте заявку якнайшвидше через онлайн-форму

Не гайте часу, скористайтеся цією фантастичною можливістю отримати професійний досвід і розпочати свою кар’єру, щоб у майбутньому отримати роботу своєї мрії!

Детальніше за посиланням: https://www.placementslovakia.com/news/490-new-turn-of-our-internship-program-for-ukrainian-students