В Луцькому національному технічному університеті на кафедрі Електроніки та телекомунікацій 02.11.2021р. відбулася зустріч здобувачів освіти спеціальностей 171 Електроніка та 172 Телекомунікації та радіотехніка й колективу викладачів із начальником технічного відділу ПрАТ «Київстар» Павлом Герасимчуком.

1

Павло Віталійович провів пізнавальну лекцію-презентацію про покоління мобільної телефонії, особливості побудови і роботи сучасних систем мобільного зв’язку стандарту LTE/4G, на яких на даний час зосереджена робота компанії та про підготовку до запровадження 5G в Україні.

2

Після завершення презентації представники компанії «Київстар» організували для присутніх екскурсію на діючу базову станцію в с. Зміїнець, де обговорили технічні аспекти роботи базової станції мобільного зв’язку.

Здобувачі освіти змогли побачити типові компоненти базових станцій: технологічний контейнер, в якому встановлено обладнання; приймально-передавальні та радіорелейні антени, які для забезпечення більшої зони покриття встановлюються на металевих вежах. Студенти мали непогану теоретичну підготовку, що спонукало Павла Герасимчука розповісти їм чимало цікавих фактів, які розширили знання майбутніх фахівців.

Кафедра електроніки та телекомунікацій