Для студентів освітньої програми «Автомобільний транспорт» провели лекцію від професіоналів-практиків та екскурсію ТОВ «Автоконцепт».

Атт

Олег Могилецький - генеральний директор ТОВ «Автоконцепт», Сергій Шишонок – керівник відділу продажів автомобілів, Віктор Деркач – керівник відділу сервісу, Ольга Пятак - спеціаліст по роботі з клієнтами, безпосередньо на підприємстві представили студентам: основні напрямки роботи дилерського центру, відділу продажів, сервісу, кузовного та малярного цехів, історію Toyota, проведено лекцію на тему «Принципи роботи з клієнтами та забезпечення якості робіт на СТО».

АттАттАттАттАтт

«Точність – турбота – довіра» під таким гаслом працює ТОВ «Автоконцепт», офіційний дилер автомобілів Toyota у Волинській області, тож усі хто бажає доєднатися до команди заповнили анкети щодо працевлаштування.

Дякуємо представникам ТОВ «Автоконцепт» за цікавий пізнавальний та корисний захід.

АттАттАттАттАттАттАтт

Кафедра АТТ