Студентська рада ЛНТУ зустріла у стінах нашого університету цікавих, активних та креативних представників Студентської академічної ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Зустріч відбулася в рамках конференції з питань співпраці органів студентського самоврядування (ОСС) та розвитку туристичної та культурно-просвітницької співпраці.

студрада

Делегатами від КНЕУ стали заступник голови Студентської академічної ради за науково-навчальним напрямом Антон Шишов та заступник голови Студентської академічної ради за соціально-культурним напрямом Вадим Овчаренко.

У Луцьку колег зі столиці зустрічали голова Студентської ради ЛНТУ Антон Никитюк та його заступниця Соломія Повстяна, очільники студрад факультетів та їхні заступники.

Передусім, студенти презентували свої навчальні заклади. Зокрема, Антон Шишов розповів про роботу Студентської академічної ради у КНЕУ, напрями її діяльності та структуру.

студрадастудрадастудрадастудрадастудрада

Діяльність Студради київського університету має дві основні складові: захист прав та створення можливостей або ж сприяння доступності. У межах цих складових, студенти здійснюють різноманітну діяльність, що стосується комунікації з адміністрацією ЗВО, пошуку партнерів та реалізації спільних довгострокових проектів, швидкого реагування на скарги чи пропозиції студентства, створення клубів за інтересами та організації заходів, поширення інформації тощо.

Молодь поділилася власним досвідом влаштування розважальних, наукових, просвітницьких, патріотичних та інших івентів, методами ефективної комунікації із адміністрацією університету, набуттям корисних практичних навичок, які стають у нагоді для працевлаштування або самореалізації тощо.

студрадастудрадастудрадастудрада

Своєю чергою, представили ЛНТУ - члени нашої Студради, розповіли про її діяльність та структуру, взаємодію із адміністрацією ЗВО, організацію заходів, зокрема, благодійних, мистецьких, патріотичних, наукових та розважальних.

Студенти здійснили обмін цікавими креативними ідеями, які варті уваги задля втілення у життя закладів вищої освіти, залучення більшої кількості студентського активу й саморозвитку. Наша Студрада звернула увагу на те, яким чином працюють колеги у столиці, представляючи університет з уже давньою історією та сформованим брендом, особливості комунікації із партнерами та стейкхолдерами, вплив студентів на організацію освітнього процесу та функціонування й взаємодію між усіма підрозділами університету.

студрадастудрадастудрадастудрадастудрадастудрадастудрада

Водночас, колеги із КНЕУ найбільшою перевагою ЛНТУ відзначили у тому, що під час воєнного стану освітній процес у нас відбувається у форматі офлайн, це дозволяє не втратити студентський актив, долучатися до організації та проведення різноманітних заходів і підсилювати молодіжні ініціативи та проекти.

Крім того, представники КНЕУ «позаздрили» тісній взаємодії студентського самоврядування із адміністрацією ЛНТУ, відзначивши її як родинну та дружню, що по-особливому сприяє результативності та успішності будь-яких ініціатив задля розвитку і ЗВО і Студентської ради, зокрема.

студрадастудрадастудрадастудрадастудрада

Візит представників КНЕУ триватиме три дні, впродовж яких молодь зможе краще познайомитися, оглянути Луцьк та Луцький національний технічний університет, окреслити шляхи співпраці, продовження взаємодії,  також заключити меморандум та затвердити стратегію розвитку співпраці.

студрадастудрадастудрадастудрадастудрадастудрадастудрадастудрадастудрада