Представники ЛНТУ, на чолі із ректором Іриною Вахович, долучилися до відкриття центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Луцьку.
Тут місцеві підприємці та всі, хто тільки починають власну справу, зможуть отримувати безоплатні консультації щодо розвитку бізнесу та юридичних питань.
![Дія.бізнес](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-03-21_10-43-29.jpg)
![Дія.бізнес](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-03-21_13-41-59.jpg)
![Дія.бізнес](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-03-21_13-41-59%20%282%29.jpg)
![Фото](/sites/default/files/inline-images/E3F8F787-F4DF-475C-810A-1DABC47DA372.jpeg)
Також у центрі Дія.Бізнес будуть можливості для навчання офлайн або в змішаному форматі, оренди подієвого майданчика для власних заходів і тест-драйву продукту на pop-up-локації.
Центр Дія.Бізнес у Луцьку відкрито з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та Офісу з розвитку підприємництва та експорту за сприяння Волинської військової адміністрації та за підтримки IT-компаній ideil і redesign та Ukrsibbank BNP Paribas Group.
![Дія.бізнес](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-03-21_13-42-17.jpg)
![Дія.бізнес](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-03-21_13-41-59%20%283%29.jpg)
Фото – ІА «Волинські новини»