У Луцькому національному технічному університеті відбулася зустріч студентів-журналістів із кореспонденткою ТСН Тетяною Хомич. Пані Тетяна щиро поділилася своїм багатим професійним досвідом, розповіла про шлях, який привів її до одного з провідних новинних каналів України, та про особливості роботи в сфері журналістики.

журналістикажурналістика

Тетяна Хомич розповіла студентам про свій професійний шлях, як вона стала частиною команди ТСН та з якими викликами стикалася під час своєї кар’єри. Вона зазначила, що робота на телебаченні вимагає не лише фахових знань, але й емоційної стійкості, швидкої реакції на події та вміння працювати в умовах постійної змінності інформаційного середовища.

журналістикажурналістика

Окрему увагу Тетяна приділила розповідям про незвичайні та навіть курйозні ситуації, з якими їй доводилося стикатися під час виконання репортажів. Вона підкреслила, що журналістська робота часто включає непередбачувані події, що вимагають швидкого прийняття рішень і адаптації до нових обставин.

журналістикажурналістикажурналістика

На завершення зустрічі, пані Тетяна дала кілька цінних порад для студентів, які прагнуть побудувати кар'єру в журналістиці. Вона закликала майбутніх студентів не боятися починати з маленьких кроків, бути сміливими у висвітленні важливих тем та завжди залишатися відкритими до нових можливостей. Також вона наголосила на важливості постійного розвитку, розширення кола професійних навичок і вдосконалення своєї майстерності.

журналістикажурналістикажурналістика

Зустріч із кореспонденткою ТСН стала для студентів-журналістів натхненням та джерелом корисних порад для їхнього професійного шляху, відкривши їм нові горизонти у світі журналістики.

журналістика