29 травня відбувся соціально-відновлювальний ретрит «Вільні духом» в територіальній громаді с. Шепель для наших захисників та захисниць. Подія несла собою інформаційну і розважально-оздоровчу мету.

захід

Захід відбувся завдяки спільній співпраці Луцького національного технічного університету, Волинської обласної державна адміністрації, зокрема Департаменту зовнішніх відносин, інвестицій та туризму, ГО «Волинська Обласна Організація «Антарес»», Волинського обласного центру зайнятості, Всеукраїнської Федераціі Кінного Спорту, будинку культури с. Шепель та клубу оздоровчої верхової їзди, рекреації та соціальної реабілітації  «Антарес».

На початку з вітальним словом виступила керівник Шепельського будинку культури Оксана Козловська. Виступ фольклорного колективу «Княгининські хорошухи» став справжньою родзинкою заходу. Дівчата своїм виступом запалили теплий душевний вогник в серцях кожного із присутніх.

Майстерка по розпису іменних брелочків неабияк порадувала хлопців. Кожен учасник забрав частинку нашого заходу із собою додому.

західзахід

Представники Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості  ознайомили присутніх військових з новими активними програмами зайнятості та розвитку бізнесу для військовослужбовців і їхніх родин.

Завідувач кафедри економіки, професор Олександр Шубалий розповів про особливості вступної компанії 2024 та переваги, які мають при вступі військові та їх діти, презентував факультети і спеціальності, за якими здійснюється підготовка в ЛНТУ.

Далі хлопці поїхали до кінного клубу оздоровчої верхової їзди «Антарес». Прослухавши інструктаж із техніки безпеки від Антоніни Гордійчук, розпочали  з невеличкої екскурсії стайнею та знайомством із її мешканцями. Після чого провели заняття з верхової їзди та іпотерапії.

Верхова їзда – це корисна рухова активність для людей будь-якого віку, особливо для осіб, які потребують відновлення та реабілітації. Коні оздоровлюють як фізично, так і психологічно. Чимало хлопців зацікавилося  верховою їздою та кінним спортом.

Завершився вечір риболовлею на мальовничому ставку, до якого учасників ретриту доставила пара граційних коней, котрими майстерно керував Олександр Гаць. Паралельно для учасників готувалася рибна юшка і смажилася свіжовиловлена рибка.

західзахід

Зокрема, всіляко допомагали організаторам заходу здобувачі ЛНТУ спеціальності Економіка.

Щиро дякуємо за допомогу в проведенні заходу Вікторії Ящук, Михайлу Умєрєнкову та Ігорю Кухаруку. Нашим героям бажаємо якнайшвидшого одужання та повернення до мирного життя!