У Луцьку відбувся культурний форум, покликаний зібрати в одному просторі людей, що реалізовують мистецькі проекти або прагнуть знайти однодумців і втілити у життя спільні ініціативи.

Організаторами заходу виступили творче об'єднання «Гармидер» та мистецьке об'єднання «Стендаль». Майданчиком для ведення діалогу у сфері культури та креативних індустрій на Волині був «Гармидер ангар-stage».

форум

Форум об’єднав керівників та профільних менеджерів від органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій та установ культурного (мистецького) та освітнього спрямування, організаторів мистецьких заходів Луцька та громад Волині. Луцький національний технічний університет представив проректор з НПР та досліджень Олег Заболотний спільно із представницею відділу іміджу та промоції Ілоною Карпюк.

Модерувала захід відома у Луцьку дослідниця та викладачка Тетяна Яцечко-Блаженко. А зустрічали гостей вітальними промовами на натхненними спічами керівниця театру «Гармидер» Руслана Порицька та керівниця мистецького об'єднання «Стендаль» Елла Яцута.

Серед основних спікерів заходу: голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, директор Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського Тарас Войтович, директор продакшн-студії «Правда PRO», режисер, сценарист  Сергій Шараєвський, начальник відділу туризму департаменту економіки та європейської інтеграції Волинської ОДА Станіслав Ольшевський, начальник управління туризму і промоції Луцька Катерина Теліпська, голова Молодіжної ради Волині Дем’ян Петрик, представники Олицької селищної ради та ін..

Учасники форуму обговорили питання зацікавлення молоді культурою, організацію низки мистецьких проектів та фестивалів, співпрацю з ОТГ задля культурної та туристичної популяризації регіону тощо. Основною лінією  діалогу стала колаборація органів влади, структур, організацій та об’єднань заради партнерства та формування спільних цінностей у культурній сфері.

Під час неформального спілкування учасники форуму мали можливість познайомитися, обмінятися корисними контактами та цікавими ідеями. Особливого настрою додала джазова пауза у виконанні колективу «Carlos Bandos», а пригощала гостей форуму інклюзивна сонячна кав'ярня «Старе місто».

Дякуємо організаторам заходу за можливість обмінятися досвідом та креативними думками, за створення об’єднуючої платформи, а також за активність у розвитку культурного середовища Волині.

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ