ЛНТУ поділився досвідом побудови партнерства із тимчасово переміщеним ДонНТУ
17 червня, у рамках проекту «Fulbright Ukraine», на платформі Zoom відбувся вебінар на тему: «Досвід переміщення закладів вищої освіти в умовах війни. Частина 5: Практики побудови партнерств між переміщеними ЗВО та ЗВО, що їх прийняли». Серед запрошених спікерів ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович, як представниця ЗВО, який прихистив вимушено переміщений ДонНТУ.
![ФОТО](/sites/default/files/inline-images/photo5287465003689033183.jpg)
Так, під час виступу Ірина Вахович розповіла, що з особливим трепетом та відповідальністю віднеслася до наказу МОН від 12 квітня 2022 року «Про переміщення ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» і доклали максимум зусиль, аби допомогти колегам в облаштуванні.
«За два дні ми повністю звільнили навчальний корпус, у якому знаходився цілий факультет, а також виділили гуртожиток під потреби тимчасово переміщених земляків; допомогли у переїзді та облаштуванні, а також радо долучаємо до внутрішньо університетських заходів», - розповіла Вахович.
Також, ректор ЛНТУ зазначила, що упродовж цього часу, обом закладам освіти вдалося вибудувати співпрацю, намітити перспективні проекти, налаштувати ефективну волонтерську діяльність та об’єднатися у традиціях і прагненні швидшої перемоги нашої держави у протистоянні з російським агресором.
Про те, як облаштувалися в ЛНТУ, особливості співпраці та спільні проекти розповіли проректор з навчально-педагогічної роботи Донецького національного технічного університету Вікторія Воропаєва та проректор з міжнародних зв'язків ДонНТУ Ірина Швець.
Крім того, своїм досвідом взаємодії із колегами поділилися ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський та Ігор Цепенда, ректор Прикарпатського національного університету.