ЛНТУ поділився досвідом побудови партнерства із тимчасово переміщеним ДонНТУ

17 червня, у рамках проекту «Fulbright Ukraine», на платформі Zoom відбувся вебінар на тему: «Досвід переміщення закладів вищої освіти в умовах війни. Частина 5: Практики побудови партнерств між переміщеними ЗВО та ЗВО, що їх прийняли». Серед запрошених спікерів ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович, як представниця ЗВО, який прихистив вимушено переміщений ДонНТУ.

ФОТО

Так, під час виступу Ірина Вахович розповіла, що з особливим трепетом та відповідальністю віднеслася до наказу МОН від 12 квітня 2022 року «Про переміщення ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» і доклали максимум зусиль, аби допомогти колегам в облаштуванні.

ФОТО

«За два дні ми повністю звільнили навчальний корпус, у якому знаходився цілий факультет, а також  виділили гуртожиток під потреби тимчасово переміщених земляків; допомогли у переїзді та облаштуванні, а також радо долучаємо до внутрішньо університетських заходів», - розповіла Вахович.

ФОТО

Також, ректор ЛНТУ зазначила, що упродовж цього часу, обом закладам освіти вдалося вибудувати співпрацю, намітити перспективні проекти, налаштувати ефективну волонтерську діяльність та об’єднатися у традиціях і прагненні швидшої перемоги нашої держави у протистоянні з російським агресором.

ФОТО

Про те, як облаштувалися в ЛНТУ, особливості співпраці та спільні проекти розповіли проректор з навчально-педагогічної роботи Донецького національного технічного університету Вікторія Воропаєва та проректор з міжнародних зв'язків ДонНТУ Ірина Швець.

Крім того, своїм досвідом взаємодії із колегами поділилися ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський та Ігор Цепенда, ректор Прикарпатського національного університету.