Період різдвяно-новорічних свят завжди має настрій добра, душевного тепла та любові. Саме ці відчуття намагалися передати студенти та викладачі ЛНТУ в унікальних виробах ручної роботи. Цілий спектр яскравих дарунків та святкових смаколиків був представлений на виставці-розпродажі у самому серці Луцька - в Арт-Галереї ЦУМу.

виставка

Урочисто відкрив захід та привітав гостей директор галереї Дмитро Зінько. Він наголосив, що напередодні Різдвяних свят, лучани та гості міста особливо потребують святкового настрою і дуже приємно, що сьогоднішня виставка покликана подарувати частинку Різдвяного духу її відвідувачам.

«Виставка цікава та змістовна тим, що тут представлені унікальні роботи, які створені з душею та з любов’ю студентів та викладачів ЛНТУ. Вона покликана прикрасити свята і ще раз наголосити, що любов і повага завжди мають бути присутніми у нашому житті», - каже Дмитро Зінько.

Привітав учасників виставки проректор з НПР та досліджень ЛНТУ Олег Заболотний. Він наголосив, що авторами представлених робіт є студенти та викладачі кафедр технологій легкої промисловості, технологій та обладнання переробних виробництв, архітектури та дизайну, Технічного фахового коледжу ЛНТУ та партнерів. Натомість, усі виручені кошти із ярмарки будуть спрямовані на благодійність.

Партнерами заходу виступили представники ГО «Волинське об’єднання ветеранів, інвалідів та потерпілих на виробництві «Захист». Її очільниця Тетяна Подмарьова розповіла, що при громадській організації діє гурток художньої творчості, учасники якої власноруч створили новорічні прикраси та іграшки, що також представлені на виставці.

ЛНТУ щороку влаштовує різноманітні виставки-ярмарки, аби показати майстерність студентів та працівників ЗВО і, головним чином, із виручених коштів подарувати частинку уваги та Різдвяного дива тим, хто цього потребує.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.2048582111962495