Луцький національний технічний університет увійшов до одного з найавторитетніших міжнародних університетських рейтингів QS - EECA University Rankings 2022!

З понад 3300 університетів регіону до рейтингу цього року увійшли лише 450 кращих вишів, з яких 60 - вперше потрапили у рейтинг. Україна представлена цьогоріч у рейтингу рекордною кількістю - 41 закладом вищої освіти.

Ми потрапили у топ 300 найкращих університетів країн Східної Європи та Центральної Азії!

Більше того, з 41 українських університетів ми потрапили у топ 15!

Загалом оцінювалися 10 критеріїв: академічна репутація, репутація серед роботодавців, співвідношення науково-педагогічного складу та студентів, кількість публікацій на одного співробітника, міжнародні наукові зв'язки, вплив університету в Інтернеті, частка співробітників зі ступенем PhD, кількість цитувань на одну статтю, частка іноземних співробітників та частка іноземних студентів. Кожен критерій робив певний внесок у загальну оцінку університету.

Найвище оцінені показники ЛНТУ у співвідношенні науково-педагогічного складу та студентів, академічна репутація, репутація серед роботодавців.

Вітаємо колектив ЛНТУ зі значним досягненням! Усе лише розпочинається!

рейтинг