ЛНТУ заключив меморандум із міжрегіональним управлінням Держпраці
21 березня, ректор Луцького національного університету Ірина Вахович та заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Андрій Харлампович підписали меморандум про співпрацю.
Метою меморандуму є консолідація зусиль обох структур, спрямована на спільний розвиток наукової діяльності, посилення процесу інтеграції між наукою, освітою та виробництвом, а також поєднання наукового потенціалу з практичним досвідом роботи.
В ході зустрічі, сторони домовилися про забезпечення всебічної підтримки та розвитку співробітництва, проведення спільних заходів та розбудові партнерських взаємин.