ЛНТУ заключив угоду із німецьким ЗВО

Днями Луцький національний технічний університет та німецький університет Akkon University of Human Sciences підписали меморандум про співпрацю. Договір про взаємодію університети заключили як результат попередньої онлайн-зустрічі за участі першого проректора ЛНТУ Надії Ковальчук, завідувачка кафедри цивільної безпеки Валентини Федорчук-Мороз та стипендіатки програми стажування German business for Ukraine, організованої Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, Галини Мороз. Зі сторони Akkon University of Human Sciences виступили Тімо Ульріхс, керівник відділу досліджень міжнародної допомоги при стихійних лихах, професор, доктор медичних наук, професор та Габі Фельдман, координатор проекту IRIA, наукова співробітниця.

ФОТОФОТО

Підсумком попередніх домовленостей стало офіційне візування договору про взаємодію за яким співпраця ЛНТУ та Akkon University of Human Sciences планується у галузі управління безпекою, цивільного захисту, соціального забезпечення та інклюзивної освіти. Обидві сторони зацікавлені у стажуванні науково-педагогічних працівників, обміні студентами, проведенні науково-технічних заходів, спільних досліджень, підготовці публікацій та різноманітних проектів.