З 28 по 2 грудня 2022 року на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» відбулася Міжнародна освітньо-практична олімпіада з туризму. Участь у ній мали можливість взяти здобувачі ЗВО та школярі з усіх регіонів України.
Метою Олімпіади є підвищення інтересу школярів, здобувачів, викладачів та професійної спільноти до актуальних теоретичних і прикладних аспектів розвитку туристичної діяльності на мікро- та макро рівнях.
ЛНТУ також долучився до вказаного заходу. Так, під керівництвом доц. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Світлани Сидорук, учениця 10 класу школи № 22 м.Луцька Бондар Анастасія виборола ІІ місце.
![Туризм](/sites/default/files/inline-images/D3E080FD-FF9E-47D6-9519-CB1CD6770BAF.jpeg)
До слова, Олімпіада включала 3 етапи: написання есе на тему «Розвиток туристичної діяльності в післявоєнний час», підготовку відео-презентації на тему «Я екскурсовод свого регіону» та тести на ерудицію.
Особливі слова вдячності хочемо висловити вчителю географії школи № 22 м.Луцька Коханюк Марії Василівні за сприяння у підготовці учасниці до олімпіади.
![Туризм](/sites/default/files/inline-images/528343C1-F350-4645-913E-A427ABBF4704.jpeg)
Загалом, переможниця продемонструвала надзвичайно змістовні й обґрунтовані відповіді, розробила неймовірну онлайн-подорож «7 чудес Волині», показала високі знання і гідний професіоналізм у сфері туріндустрії, креативність та компетентність.
Переконані, що така співпраця стане основою для майбутніх абітурієнтів обирати навчання в ЛНТУ за освітньою програмою «Туризм».
Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи