З 28 по 2 грудня 2022 року на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» відбулася Міжнародна освітньо-практична олімпіада з туризму. Участь у ній мали можливість взяти здобувачі ЗВО та школярі з усіх регіонів України.

Метою Олімпіади є підвищення інтересу школярів, здобувачів, викладачів та професійної спільноти до актуальних теоретичних і прикладних аспектів розвитку туристичної діяльності на мікро- та макро рівнях.

ЛНТУ також долучився до вказаного заходу. Так, під керівництвом доц. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Світлани Сидорук, учениця 10 класу школи № 22 м.Луцька Бондар Анастасія виборола ІІ місце.

Туризм

До слова, Олімпіада включала 3 етапи: написання есе на тему «Розвиток туристичної діяльності в післявоєнний час», підготовку відео-презентації на тему «Я екскурсовод свого регіону» та тести на ерудицію.

Особливі слова вдячності хочемо висловити вчителю географії школи № 22 м.Луцька Коханюк Марії Василівні за сприяння у підготовці учасниці до олімпіади.

Туризм

Загалом, переможниця продемонструвала надзвичайно змістовні й обґрунтовані відповіді, розробила неймовірну онлайн-подорож «7 чудес Волині», показала високі знання і гідний професіоналізм у сфері туріндустрії, креативність та компетентність.

Переконані, що така співпраця стане основою для майбутніх абітурієнтів обирати навчання в ЛНТУ за освітньою програмою «Туризм».

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи