Луцький НТУ розвиватиме футбол з ФК «Фенікс»

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук провів робочу зустріч із президентом футбольного клубу «Фенікс» Олександром Чепенюком, в рамках якої заключив угоду про співпрацю із клубом.

За словами ректора Петра Савчука, підписання цієї угоди, дає змогу університету та клубу об’єднати зусилля та посприяти розвитку студентського і аматорського футболу на Волині.

«Ми створили спільну команду, яка братиме участь у Чемпіонаті Волині з футболу. Також паралельно працюємо над створенням суто студентської команди, до якої увійде частина гравців з уже існуючої. Вони будуть серйозною повноцінною командою і братимуть участь у Всеукраїнських студентських змаганнях», - зазначив Савчук.

Своєю чергою, президент клубу та футбольний тренер Олександр Чепенюк зауважив, що уже цієї осені стартують змагання, в яких команда уже планує брати участь. «До того як розпочнуться змагання ми уже підготуємо команду, надамо їм хорошу тренувальну базу та підтягнемо до належного рівня, щоб хлопці могли достойно виступити на чемпіонаті України», - додав Чепелюк.

Насамкінець, сторони підписали договір та домовилися про умови співпраці. Так, ректор Петро Савчук повідомив, що університет планує безкоштовно харчувати гравців команди в своїй їдальні, а також наголосив, що базою для тренувань футболістів буде спорткомплекс та футбольне поле Луцького НТУ. Його, до слова, планують розширити та підлаштувати під стандарти для міжнародних та всеукраїнських змагань.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ