6 червня, в Луцькому національному технічному університеті відбулася урочиста академія «Плекаємо науковців», організована спільно із Волинською обласною МАН та благодійним фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» .

нагородженнянагородження

Захід зібрав слухачів секцій, наукових студій та їх наставники, науковців ЛНТУ, щоб підвести підсумки роботи за навчальний рік, вручити заслужені нагороди переможцям обласних, всеукраїнських та міжнародних  конкурсів та свідоцтва про позашкільну освіту випускникам Волинської обласної МАН.

В рамках заходу, на завершення року, за плідну працю, досягнення у навчанні та науці, нагородили переможців та їхніх керівників у Всеукраїнському конкурсі молодіжних науково-технічних проектів "INVENTOR".

нагородження

З вітальним словом, виступила ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Бажаю віри в себе, не зупинятися, ставити перед собою лише правильні пріоритети, які наблизять вас до ваших цілей, але у цьому всьому вирі науки обов’язково знаходьте час на те, що робить Вас щасливими".

Керівниця Волинської обласної МАН Тетяна Михалюк підкреслила, що пишається учнями, їхніми досягненнями та пройденими кроками до поставлених цілей. «Сучасне життя вимагає всебічно розвиватися та створювати нові розробки», - наголосила Тетяна Михалюк, зокрема, побажала вдало здати екзамени, правильно обрати майбутню професію та гарно відпочити літом.

нагородженнянагородженнянагородження

Зазначимо, що у тісній співпраці з ЛНТУ на високому рівні проведено заходи обласного рівня : конкурс “New technical generation of Volyn”, змагання з робототехніки “ROBO-SUMO VOLYN 2023” , учнівську науково-практичну конференцію “Волинь у дослідженнях юних науковців ”, конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, весняну школу проєктного менеджменту.

Так, 19 учнів під керівництвом педагогів ЛНТУ здобули перемогу у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, шість з них вибороли нагороди фінального етапу конкурсу-захисту, серед яких 1 золота, 1 срібна, та 4 бронзові медалі.

нагородженнянагородженнянагородженнянагородження

Попри війну, повітряні тривоги та усі виклики війни наукове життя ЛНТУ і МАН триває, надіємося на нові звершення. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, рухатися лише вперед, бути сміливими і натхненними. Творіть, шукайте, досліджуйте!