Надзвичайно складні часи переживає сьогодні Україна та кожен патріот і громадянин держави. Сьогоднішній день в ЛНТУ не обійшовся без сліз - без сліз щастя, адже нині у доросле, самостійне, успішне життя йдуть випускники-бакалаври факультету бізнесу і права. 257 дипломованих фахівців сьогодні випускає ЛНТУ і ми щиро пишаємося нашою молоддю та їхніми досягненнями.

БакалавриБакалаври

Урочистості розпочалися із вітального слова декана ФБП Любові Ковальської: «Вітаю наших випускників зі святом. Нам дуже приємно, що ви обрали саме ЛНТУ та факультет бізнесу і права. Дякуючи нашим Збройним Силам України, ми сьогодні маємо можливість зустрітися, можемо навчатися та працювати, а наші випускники - отримати дипломи бакалавра».

Бакалаври

Привітала випускників зі знаменною датою у їхньому житті та вручила найкращим студентам факультету подяки ректора ЛНТУ, проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук:

«Відчуття трепету сьогодні у мене на серці, бо це єдиний факультет, з якого 80% студентів я знаю особисто. Найкращий, найпродуктивніший, найрозумніший  та найефективніший факультет бізнесу і права, вітаю вас з випуском! Ми сьогодні живемо в складних умовах і кожен ранок розпочинаємо не з кави, а з перегляду новин. Ми не знаємо планів нашого ворога, який не хоче бачити Україну вільною незалежною, демократичною країною… Але Україна – вільна нація, яка готова боротися за свою самобутність і, незважаючи на зовнішній негативний вплив, обов’язково переможе. Дякуючи ЗСУ та усім тим, хто воює на своїх фронтах: освітньому, культурному, волонтерському, Україна бореться за своє право бути щасливою та незалежною. Я бажаю кожному мати відчуття спокою в серці, відчуття впевненості в завтрашньому дні, бажаю кожному перемоги. Ми віримо, що кожен з вас досягне того максимум, якого ви собі поставили у житті. Не зупиняйтесь, вдосконалюйтесь, навчайтесь, бо цим ми відрізняємо від нашого ворога».

БакалавриБакалаври

Із мотиваційним спічем звернувся до молоді запрошений гість, випускник ЛНТУ, а нині головний бухгалтер ПрАТ «СКФ Україна» Богдан Савка. Він же вручив дипломи із відзнакою найуспішнішим випускникам.

«Дуже тішуся тим, що бачу повну аудиторію  таких гарних, розумних, впевнених і талановитих молодих людей. Вітаю вас і бажаю міцного здоров’я, успіхів у подальшому вашому житті. Усе дуже динамічно змінюється: нещодавно ви хвилювалися і думали, яку спеціальність обрати, а сьогодні - ви уже випускники. Ви повинні пишатися тим, що є випускниками ЛНТУ та ФБП, бо це серйозна школа і хороша база, яка дуже вам допоможе у житті. У ЗВО ви отримали набагато більше ніж просто знання, ви знайшли один одного і це – головне. А знання потрібно розвивати постійно, вчитися потрібно постійно. Тому мрійте і досягайте своїх мрій, тримайте баланс у житті і будьте успішними, бо у вас все для цього є», - наголосив Богдан Савка.

БакалавриБакалаври

Своєю чергою, Любов Ковальська подякувала батькам бакалаврів, які довірили своїх дітей викладачам ЛНТУ. Тож із вітальним словом виступила мама випускниці Ірина Шумик, яка наголосила, що разом зі своєю донькою переживала кожен день її студентського життя та побажала, аби подальша доля випускників складалася щасливо.

«Бажаю, щоб у вас була щаслива і щедра доля, нехай перемога буде на всіх ваших життєвих сторінках. Бажаю знайти роботу до душі, бо тоді ви не будете працювати жодного дня, а будете задоволеними своєю працею, будете розвиватися та вдосконалюватися. Благословенний путь вам, з вірою, з молитвами і великим бажанням досягати успіху. Розвивайтеся, перемагайте, мрійте та здобувайте», - наголосила вона.

БакалавриБакалавриБакалаври

На завершення урочистих промов та привітань, вручили дипломи своїм випускникам завідувачі кафедр. Після чого, привітали своїх талановитих і уже дорослих фахівців рідні та близькі, обмінюючись обіймами, квітами та найщирішими побажаннями!

БакалавриБакалавриБакалавриБакалавриБакалаври

Бакалаври 2022, вітаємо вас! З вірою у ЗСУ, все буде Україна!