Уже вдев’яте ЛНТУ гуртує досвідчених фахівців та найкращих практиків у сфері маркетингу. Усіх об’єднує щорічна міжнародна конференція здобувачів та молодих вчених «Актуальні проблеми маркетингового менеджменту, виклики сьогодення».

Окрім науковців та студентів, активними учасниками заходу є представники влади, що підтверджує актуальність та важливість основних питань конференції. Водночас, надзвичайно приємно, що традицію співпраці та комунікації підтримують представники  університеті з різних куточків світу.

конференція

Із вітальним словом до учасників заходу звернулася проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук. Вона побажала конструктивного діалогу та результативності від спілкування фахівців маркетингової справи, а також плідної взаємодії у симбіозі «наука-бізнес-влада».

конференція

Вітальну промову оголосила декан факультету бізнесу і права ЛНТУ Любов Ковальська. Згодом з вступним словом виступила Alexandra Kuzior – заступник декана факультету організації та управління з питань співробітництва та розвитку Сілезького технологічного університету в Глівіцах.

У відкритті конференції також взяли участь: Міліта Венажиндене – завідувач кафедри управління бізнесом та розвитком села Сільськогосподарської академії Університету Вітаутаса Великого; Andrlic Berislav – професор Політехнічного університету Позеги; Вікторія Левчук – заступник голови Волинської ОДА; Ірина Чебелюк – заступник міського голови Луцької міської ради; Світлана Ковальчук – віцепрезидент ГО «Українська асоціація маркетингу», завідувач кафедри маркетингу і товарознавства Хмельницького національного університету; Ірина Штулер – перший проректор ВНЗ «Національна академія управління»; Святослав Жуков – професор кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Тарас Божидарнік – заступник директора ТФК ЛНТУ.

конференція

Після пленарного засідання конференція продовжилася у вигляді роботи секцій.

Сподіваємося, що уже скоро Україна на повні груди вдихне повітря свободи і незалежності, відчує смак перемоги над ворогом і наступна конференція відбудеться уже в очному форматі у стінах нашого ЗВО!