Члени вченої ради ЛНТУ розглянули питання про обрання на посади науково-педагогічних працівників. Мова йде про кадрові зміни у числі завідувачів кафедр.

ФОТОІнформацію щодо професійних здобутків та результатів діяльності кандидатів на посаду озвучила начальник відділу кадрів ЛНТУ Валентина Панасюк. Водночас, про перспективи розвитку кафедр та пріоритети  їхньої діяльності розповіли претенденти на посади. Таким чином, за допомогою таємного голосування, члени колегіального обрану обрали:

-завідувача кафедри міжнародних економічних відносин Олену Вікторівну Баулу;

-завідувача кафедри менеджменту Наталію Степанівну Вавдіюк;

-завідувача кафедри електричної інженерії Юрія Віталійовича Грицюка;

-завідувача кафедри електроніки та телекомунікацій Валентина Юрійовича Заблоцького;

-завідувача кафедри фізики та вищої математики Дмитра Андрійовича Захарчука;

-завідувача кафедри агрономії Миколу Івановича Зінчука;

-завідувача кафедри екології  Василя Володимировича Іванціва;

-завідувача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Юрія Сергійовича Лапченка;

-завідувача кафедри маркетингу Ірину Федорівну Лорві;

-завідувача кафедри прикладної математики та механіки Олену Аркадіївну Мікуліч;

-завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксану Миколаївну Полінкевич;

-завідувача кафедри аграрної інженерії ім. проф. Г.А.Хайліса Василя Васильовича Сацюка;

-завідувача кафедри будівництва та цивільної інженерії Ольгу Анатоліївну Ужегову.

ФОТО

Вітаємо наших завідувачів кафедр із підтримкою колективу! Наснаги та натхнення вам на нові здобутки та стрімкий розвиток ваших наукових осередків!