Майбутнім абітурієнтам розповіли про бренд ЛНТУ, спеціальності та студентське життя

На вікенд до Луцького національного технічного університету завітали майбутні абітурієнти. Так, потенційних вступників зустрів факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій на чолі із деканом Галиною Герасимчук.

ФОТОФОТОФОТО

Юним гостям провели екскурсію спорткомплексом та головним корпусом ЛНТУ, розповіли про особливості вступної кампанії та навчання. Крім того, відповідальний секретар приймальної комісії ЛНТУ Ірина Бандура провела із майбутніми абітурієнтами профорієнтаційну бесіду та запевнила, що наш університет надає експертно-консультаційний супровід протягом усіх етапів вступної кампанії.

ФОТОФОТОФОТОФОТО

Найяскравіше закулісся студентського життя описала студентка 3-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Марія Бандура. Із мультимедійним супроводом, вона розповіла про яскраві заходи, студентську раду та соціальні мережі ЛНТУ, а також запросила усіх присутніх доєднатися до чат-боту ЛНТУ, який допомагатиме абітурієнтам розібратися у всіх питаннях, що стосуються вступу 2023.

ФОТОФОТО

ФОТОФОТОФОТОФОТОФОТОФОТО