«Medair» надала гумдопомогу гуртожитку ЛНТУ для потреб переселенців

Організація «Medair» надала гуманітарну допомогу тимчасово переміщеним особам, що перебувають в гуртожитку Луцького національного технічного університету.

Фото

Так, 19 червня, ректор ЛНТУ Ірина Вахович та предстаник регіонального офісу організації «Medair» в Луцьку заключили меморандум про співпрацю, в результаті чого, для потреб переселенців, в гуртожиток ЛНТУ було передано сантехнічне обладнання, приладдя для кухні, побутова техніка, меблі, а також засоби гігієни.

Фото

28 червня, при передачі гуманітарної допомоги, відбулася зустріч ректора ЛНТУ Ірини Вахович із представниками «Medair». Ректор зазначила, що допомога міжнародних організацій українським громадянам, що постраждали від російської агресії надзвичайно цінна:

Фото

«Ми усіма силами намагаємося підтримувати одне одного і максимально допомагати постраждалим. Проте, результати військових дій відчутні на усій території України, тому без додаткової підтримки нам важко. Дуже вдячні вам за небайдужість до ситуації в Україні та її народу».

ФотоФотоФотоФото

Зазначимо, що оцінку базових потреб внутрішньо переміщених осіб, що проживають в гуртожитку ЛНТУ і покращенням їх потреб у інфраструктурних і технічних питаннях у співпраці з «Medair» займається доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії Сергій Ужегов. За його словами, організація «Medair» забезпечує різноманітні гуманітарні потреби регіонів, котрі приймають внутрішньо-переміщених осіб, а також налагоджує роботу з метою ліквідації наслідків військових дій. Йдеться про забезпечення непродовольчими товарами, товарами медичного призначення, гігієнічними наборами, наданням професійної підтримки у створенні та укомплектуванні закладів охорони здоров’я, підтримці фізичного і психосоціального здоров’я населення.

ФотоФотоФото

До слова, міжнародна штаб-квартира «Medair» знаходиться у Швейцарії. З березня на території України «Medair» розгорнув свою гуманітарну діяльність у 6 регіонах західної частини України. Регіональні офіси були відкриті у Луцьку, Рівному, Тернополі, Івано-Франківську, Хмельницьку, Вінниці, нещодавно відкрито було 7-ий офіс у місті Києві.