Сьогодні Луцький Національний Технічний Університет підписав меморандум про співпрацю з з Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Партнерство підсилює можливість університету стати осередком розвитку та об'єднання юних людей, створивши на базі вишу молодіжний центр.

Свідками історичної події стали учасники фінального форуму програми UpShift від ЮНІСЕФ, яку в нашій області реалізує Молодіжний центр Волині. Програма спрямована на розвивиток м'яких навичок молоді.

фотофотофото

«Рада бачити таке енергетично наповнене покоління в стінах нашого університету. Озирніться навколо: ви перебуваєте в місті, яке безперервно розвивається, попри виклики сучасності, відсутність ресурсів та страшну ситуацію в країні. А робимо ми це все саме для вас - для нашого майбутнього покоління. Університет готує особливе місце, яке дозволить вам не лише розвивати власні навички та компетенції, а й партнеритись для майбутньої співпраці. Спілкуйтесь, вдосконалюйтесь та надихайтесь, а ми створимо для цього всі умови!» - привітала гостей та учасників форуму ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

фотофото

Завісу таємниці «особливого місця, яке готує для молоді ЛНТУ» привідкрила перший проректор Надія Ковальчук. «З нового навчалього року у співпраці з ЮНІСЕФ ЛНТУ запускає актуальну та сучасну освітню програму "Публічне управління та адміністрування молодіжної політики". Ми чітко розуміємо, що молодь це рух змін та творець теперішнього і навіть майбутнього. Тому для ще потужнішої синергії - тут, в корпусі Б, на першому поверсі, ми створюємо молодіжний центр, який стане точкою притягання креативних та амбітних представників молоді Волині, а в перспективі і цілої України.»

фото

Гостею університету в цей визначний день стала Нінке Воппен - керівниця львівського польового офісу Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). «Дуже рада бачити таку кількість молодих та ініціативних людей в одній кімнаті. Це надихає, адже в кожній громаді, в яку ми приїжджаємо, молоді люди - ті, хто призводять до змін. Як ЮНІСЕФ ми завжди з вами для того, аби підтримати на складному шляху до змін в громаді. І, сподіваюсь, що сьогоднішній меморандум - лише перший крок на довгій дистанції нашого партнерства.».

фотофотофото

Після вітальних слів Ірина Вахович та Нінке Воппен перейшли до приємної місії - підписання меморандуму.

фотофотофото

«Молодь, ви стали свідками історичної події і я сподіваюсь, що ви скористаєтесь усіма бенефітами, які пропонує майбутній молодіжний центр ЛНТУ. Витисніть з нього максимум. - жартівливо підсумовує засновник Молодіжного центру Волині Захар Ткачук.

фотофотофотофотофотофотофото