У період з 21 червня по 27 червня агроінженери проходили захисти кваліфікаційних робіт бакалавра на кафедрі аграрної інженерії імені професора Г.А. Хайліса.

Здобувачі четвертокурсники представляли свої бакалаврські роботи з графічною частиною комісії на чолі з Голієм О.В. Загалом було представлено та оцінено 25 робіт.

захист робіт

Студенти будучи ще на навчанні самостійно обирали собі тематики робіт та на протязі практики підшуковували матеріали для формування роботи. Тематики були різноманітні, та в основному стосувались удосконаленню технології вирощування сільськогосподарської культури, механізації її вирощування, технічному забезпеченні технологічного процесу з розробкою чи модернізацією конструкції машини.

захист робіт

«Досить цікаво було попрацювати над аналізом літератури, проведенням розрахунків, та виконання креслень під час формування кваліфікаційної роботи і одночасного практикування на аграрному підприємстві», - зазначає випускник Роман Площинський, який набув значного досвіду стажуючись на підприємстві «Україна-Баїв».

Підтримали Романа випускники Ковальчук Анастасія та Левков Денис, які аналогічно виконували роботи у стінах Волинської Фондової Компанії. Їх роботи та доповіді були найкращі, за що вони отримали гідні оцінки.

захист робіт

Кафедра аграрної інженерії бажає успіхів здобувачам бакалаврам, під час складання єдиних вступних іспитів (ЄВІ), для подальшого продовження навчання на другому магістерському рівні ОП Агроінженерія.