22 вересня 2023 року відбулась зустріч для студентів готельно-ресторанної справи «Розвиток ресторанного бізнесу в умовах війни». Запрошеною гостею була менеджер ресторанів «Noble» та «Корона Вітовта» Маркевич Ірина.

Туризм

Під час розмови з присутніми Ірина Маркевич наголосила, що у сфері Horeca дуже важливо вміти правильно управляти фінансами. Для цього необхідно вести детальний фінансовий облік, контролювати витрати та відстежувати зміни на ринку. Також важливо розробляти стратегію залучення та утримання клієнтів, щоб забезпечити стабільний рівень продажів та доходів.

Здобувачам було цікаво почути професіонала, адже Ірина також задіяна в проекті, який надає повний комплекс послуг, що забезпечує створення та успішний запуск ресторану.

«Ми беремо на себе всі аспекти створення ресторану, починаючи від пошуку локації та дизайну приміщення до вибору персоналу та розробки меню. Наші консультанти проведуть аналіз ринку та нададуть рекомендації щодо вибору локації та дизайну приміщення, щоб забезпечити максимальний потенціал ресторану. Ми також допоможемо вам вибрати оптимальну систему управління та обладнання для вашого ресторану. Крім того, наші експерти допоможуть вам зі створенням унікального меню, що відповідає вашим потребам та побажанням клієнтів. Ми також допоможемо вам знайти та навчити професійний персонал, який зможе забезпечити високу якість обслуговування клієнтів»,-розповідає Ірина Маркевич.

Туризм

Окремим блоком було обговорено SWOT-аналіз. Цей аналіз широко застосовується у процесі стратегічного планування, що полягає в розділенні чинників і явищ на чотири категорії:

• Strengths Сильні сторони бізнесу покликані забезпечити його прискорене просування до досягнення стратегічних цілей;
  • Weaknesses Слабкі сторони властивість бізнесу, продукують гальмування в процесі руху до досягнення стратегічних цілей;
  • Opportunities Можливості — тенденції або події в зовнішньому середовищі, при правильній відповідній реакції на які організація домагається істотного просування до поставлених стратегічних цілей;
  • Threats Загрози — тенденції або події в зовнішньому середовищі, які за відсутності відповідної реакції організації спричиняють значне погіршення стану організації на шляху до виконання своїх планів.

Кафедра ТГРС