15 вересня 2023 року проведена кураторська година для здобувачів освіти першого та другого рівнів вищої освіти зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» із запрошенням медіатора, доцента кафедри соціогуманітарних технологій Оксани Майбороди. Говорили про: психічне здоров’я під час війни, самоцінність, емоції, проводили арт-терапію та вправи на самопізнання, відновлення внутрішнього ресурсу.
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-09-15_13-03-52.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-09-15_13-03-58.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/2%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2023-09-15_14-12-43.jpg)
Куратор групи доцент Оксана Громик наголосила, що необхідно навчитись усвідомлювати та регулювати свою поведінку, це допоможе гармонізувати своє життя.
На закінчення кураторської години завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор економічних наук, професор Матвійчук Людмила Юріївна, подякувала Оксані Майбороді за командну роботу зі студентами та побажала усім міцного здоров’я та мирного неба над головою.
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/3%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2023-09-15_14-12-44.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-09-15_13-03-58%20%282%29.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-09-15_13-03-48.jpg)
Оксана Громик, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи