15 вересня 2023 року проведена кураторська година для здобувачів освіти першого та другого рівнів вищої освіти зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» із запрошенням медіатора, доцента кафедри соціогуманітарних технологій Оксани Майбороди. Говорили про: психічне здоров’я під час війни, самоцінність, емоції,  проводили арт-терапію та вправи на самопізнання, відновлення внутрішнього ресурсу.

ГРСГРСГРС

Куратор групи доцент Оксана Громик наголосила, що необхідно навчитись усвідомлювати та регулювати свою поведінку, це допоможе гармонізувати своє життя.

На закінчення кураторської години завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор економічних наук, професор Матвійчук Людмила Юріївна, подякувала Оксані Майбороді за командну роботу зі  студентами та побажала усім міцного здоров’я та мирного неба над головою.

ГРСГРСГРС

Оксана Громик,  доцент  кафедри туризму та готельно-ресторанної справи