В рамках проєкту BM Academy, кафедра автомобілів і транспортних технологій організувала для студентів спеціальностей «Автомобільний транспорт» та «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» майстер-клас від Mann Filter. Метою було не лише розвінчати міфи про автомобільні фільтри, але й надати студентам актуальні знання про сучасні технології та тренди в автомобільній галузі.

Про поріг входу в сферу автосервісу і кар'єрні можливості розповів студентам Петро Бойко, генеральний директор Busmarket Group, що є стратегічним партнером авторемонтної галузі, дистриб’ютором з доданою цінністю.
Busmarket Group – акціонер міжнародного закупівельного союзу Global One Automotive GmbH, який об’єднує провідних автомобільних дистриб’юторів на ринку афтермаркет, член FIGIEFA, CLEPA, CARUSO. Тож технічні тренінги BM Academy для партнерів та студентів за участі провідних експертів компаній-виробників і постачальників завжди збагачені ексклюзивними подробицями.
Лекція Олега Продеуса, керівник відділу збуту та маркетингу MANN-FILTER в Україні,  охоплювала широкий спектр тем, від конструкції та призначення фільтрів до маркування та докладних принципів їхньої дії.

АТТАТТАТТАТТАТТ

Однією з ключових особливостей майстер-класу був активний діалог лекторів із студентами. Лекція проходила у форматі відкритої дискусії, де студенти мали можливість ставити питання та висловлювати власні думки щодо обговорюваних тем. Це сприяло кращому засвоєнню матеріалу та створенню атмосфери взаємної зацікавленості.

Особливим моментом майстер-класу став розіграш призів за активність та правильні відповіді на поставлені питання. Такий підхід не лише стимулював участь студентів у дискусії, але й додав елемент конкуренції та веселощів до навчального процесу. Крім того, студентам запропонували пройти тестування за темою лекції, що дозволило їм перевірити власні знання та отримати зворотний зв'язок від експертів.

АТТАТТАТТАТТАТТ

Висловлюємо щиру подяку нашим партнерам за підтримку та допомогу в організації майстер-класу. Завдяки їхньому вкладу, студенти отримали неоціненний досвід та нові знання, які сприятимуть професійному зростанню.

Майстер-клас від Mann Filter став вагомим внеском у підготовку майбутніх спеціалістів автомобільного транспорту. Активний діалог з експертами, розіграш призів, тестування та обмін досвідом зробили цей захід не лише корисним, а й захопливим. Такі ініціативи підтверджують важливість практичного навчання та співпраці з провідними компаніями галузі для розвитку молодих фахівців.

Завідувач кафедри АТТ Василь Онищук та доцент кафедри Валерій Дембіцький