Захоплюєшся наукою?  Мрієш про міжнародне стажування в Канаді? Хочеш відчути себе справжнім науковцем?
Тоді міжнародна програма дослідницьких стажувань Mitacs Globalink Research Internship — це твій шанс втілити мрії в реальність!

Mitacs Globalink Research Internship — 12-тижневе науково-дослідницьке стажування в Канаді для студентів 3 та 4 курсів українських ВНЗ.
Під час стажування ти працюватимеш з професором одного з канадських університетів над спільним проєктом у сфері твоїх наукових інтересів та попереднього досвіду. Наприкінці стажування ти отримаєш сертифікат, що підтверджує проходження програми.

науковці

Фінансування: програма покриває витрати на переліт, житло, харчування, поточні потреби та медичне страхування. Крім того, усі учасники програми отримують доступ до заходів, воркшопів та семінарів з професійного розвитку.

Заповнюй форму https://globalink.mitacs.ca/#/student/application/welcome та прикріплюй необхідні документи:

•  CV з описом наукових інтересів (шаблон якого ти можеш знайти на нашому сайті);
  •  рекомендаційний лист від свого викладача;
  • виписку з оцінками з університету (із середнім балом за усі роки навчання).

Усі документи мають бути оформлені англійською або французькою мовами. Дедлайн подачі: 18 вересня 2024 року!