26.08.23 відбулося виїзне засідання Ради молодих вчених Луцького національного технічного університету.
Засідання відбулося на цікавій локації – у Жидичинському Свято-Миколаївському монастирі, де працює та волонтерить наша колега, член Ради молодих вчених Юлія Дащук.
![молоді вчені](/sites/default/files/inline-images/IMG_4214.jpeg)
![молоді вчені](/sites/default/files/inline-images/IMG_4216.jpeg)
![молоді вчені](/sites/default/files/inline-images/IMG_4224.jpeg)
Під час зустрічі ми обговорили питання порядку денного:
- Про підсумки роботи Ради молодих вчених Луцького національного технічного університету за 2023 н.р..
- Про звернення до Кабінету Міністрів України, Офіс Президента України, Верховної Ради України щодо підвищення заробітної плати науковим та науково-педагогічним працівникам згідно постанови КМУ №822 від 10.07.2019 р., та ст.36, ст. 48 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».
- Про рекомендацію кандидатури на отримання стипендії Волинської обласної ради для молодих вчених.
Та інші важливі питання, які турбували молодих вчених.
![молоді вчені](/sites/default/files/inline-images/IMG_4215.jpeg)
![молоді вчені](/sites/default/files/inline-images/IMG_4226.jpeg)
![молоді вчені](/sites/default/files/inline-images/IMG_4223.jpeg)
Під час заходу ми ознайомилися з культурною спадщиною нашого регіону та розглянули можливості співпраці молодих вчених у проекті відновлення монастиря. Крім того, ми плануємо приєднатися до розробки велопішохідної мережі на території монастиря, а також мережі, яка з'єднає його з містом.
![молоді вчені](/sites/default/files/inline-images/IMG_4217.jpeg)
![молоді вчені](/sites/default/files/inline-images/IMG_4219.jpeg)
![молоді вчені](/sites/default/files/inline-images/IMG_4220.jpeg)
![молоді вчені](/sites/default/files/inline-images/IMG_4218.jpeg)
![молоді вчені](/sites/default/files/inline-images/IMG_4222.jpeg)
![молоді вчені](/sites/default/files/inline-images/IMG_4221.jpeg)
![молоді вчені](/sites/default/files/inline-images/IMG_4225.jpeg)
Павло Мазилюк, голова Ради молодих вчених