26.08.23 відбулося виїзне засідання Ради молодих вчених Луцького національного технічного університету.

Засідання відбулося на цікавій локації – у Жидичинському Свято-Миколаївському монастирі, де працює та волонтерить наша колега, член Ради молодих вчених Юлія Дащук.

молоді вченімолоді вченімолоді вчені

Під час зустрічі ми обговорили питання порядку денного:

-  Про підсумки роботи Ради молодих вчених Луцького національного технічного університету за 2023 н.р..

-  Про звернення до Кабінету Міністрів України, Офіс Президента України, Верховної Ради України щодо підвищення заробітної плати науковим та науково-педагогічним працівникам згідно постанови КМУ №822 від 10.07.2019 р., та ст.36, ст. 48 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

-  Про рекомендацію кандидатури на отримання стипендії  Волинської обласної ради для молодих вчених.

Та інші важливі питання, які турбували молодих вчених.

молоді вченімолоді вченімолоді вчені

Під час заходу ми ознайомилися з культурною спадщиною нашого регіону та розглянули можливості співпраці молодих вчених у проекті відновлення монастиря. Крім того, ми плануємо приєднатися до розробки велопішохідної мережі на території монастиря, а також мережі, яка з'єднає його з містом.

молоді вченімолоді вченімолоді вченімолоді вченімолоді вченімолоді вченімолоді вчені

Павло Мазилюк, голова Ради молодих вчених