МІЖНАРОДНА КРЕДИТНА МОБІЛЬНІСТЬ
В ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ

Викладач кафедри промислового та цивільного будівництва Сергій Ужегов узяв участь в однотижневому обміні персоналом, що відбувся у Люблінській Політехніці (м. Люблін, Республіка Польща) та тривав із 27 листопада по 2 грудня 2016 року. Обмін реалізовано в рамках програми Erasmus+ «Міжнародна кредитна мобільність» (International Credit Mobility).

За період перебування в Люблінській Політехніці ознайомився з новими навчальними корпусами факультету будівництва та архітектури Люблінської політехніки, бібліотекою та сучасною будівельно-дослідницькою лабораторією. Сергій Ужегов взяв участь у проведенні лабораторного заняття під керівництвом професора Грабіаса з дослідження міцності бетону методом ультразвуку.

У рамках програми було передбачено проведення 8 лекційних годин для навчання польських студентів з предмету «Залізобетонні конструкції» англійською мовою на теми: «Бетон і його основні властивості», «Армування і його основні властивості», «Фізико-механічні властивості залізобетону», «Стадії напружено-деформованого стану».

За результатами участі в однотижневому обміні персонал отримав сертифікат учасника програми Erasmus+ «Міжнародна кредитна мобільність» (International Credit Mobility), а також провів конструктивні діалоги з працівниками факультету будівництва і архітектури для подальшої співпраці у рамках програми Erasmus+ та інших міжнародних проектах.

Сергій Ужегов,
асистент кафедри ПЦБ