27.09.2023 відбулася XII Міжнародна науково-практична конференція «СТАЛИЙ РОЗВИТОК В УПРАВЛІННІ ТА ФІНАНСАХ – НАУЦІ – БІЗНЕСІ – МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ».

Організаторами конференції є Ченстоховський технологічний університет, ДУ «Інститут регіональних досліджень» М.І.Долішнього НАН України», WSB MeritoUniversity в Познані.

ПТЛ

Співорганізаторами конференції були Львівський національний університет імені Івана Франка, Головна школа бізнесу у Варшаві, Жешувський університет, Люблінський політехнічний університет, Луганський національний університет ім Тараса Шевченка, ГО «Інтелектуальний простір».

Цілями конференції було розгляд актуальних питань в сталого розвитку з позиції фінансів, управління, бізнесу та місцевого самоврядування. На конференції було представлено наукові доробки 49 дослідниками із різних міст України та Польщі.

ПТЛПТЛ

Професор Оксана Полінкевич виступила з проблематикою наукового дослідження на сесії III Інновації для сталого розвитку «Sustainabledevelopment of business in the conditions of war inUkraine». Окремо було піднято питання особливостям сталого розвитку бізнесу в умовах війни в Україні та вплив COVID-19 на сталий розвиток. Зацікавило слухачів порівняння підходів до сталого розвитку в Україні та Польщі, факторів, які на це впливають. Цікава дискусія виникла навколо проблем екологічної складової сталого розвитку та констатування «вичерпності» ресурсів. Зауважено, що у світі під сталим розвитком розуміють розвиток як процес.

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики