26 травня 2023 року на базі кафедри міжнародних економічних відносин ЛНТУ відбувся ІІІ студентський науковий семінар «Міжнародні економічні відносини в контексті викликів та загроз ХХІ століття».
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2137.jpeg)
Науковий захід розпочала вітальними словами до учасників та організаторів семінару проректор з науково-педагогічної роботи та досліджень д.е.н., професор Олена Лютак, яка відзначила важливість науково-дослідної роботи студентів в умовах сьогодення, адже вона сприяє формуванню наукового світогляду та особистісного професійного становлення, розвиває творче мислення та індивідуальні здібності, формує навички самостійної науково-дослідної роботи, сприяє вихованню та підготовці молодих учених.
Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин к.е.н., доцент Олена Баула наголосила на актуальності тематики наукового семінару в сучасних умовах, зазначила, що він уже став доброю традицією, і побажала юним науковцям плідної роботи.
Актуальність досліджень особливостей міжнародних економічних відносин в трансформаційних умовах розвитку світового господарства була відзначена модератором наукового заходу, керівником студентського гуртка кафедри МЕВ к.е.н., доцентом Оксаною Урбан.
Представлення презентацій та обговорення доповідей учасників наукового семінару відбулося у змішаному форматі: офлайн та онлайн через платформу Zoom.
На засіданні наукового семінару учасники представили для обговорення цікаві доповіді і креативні презентації українською та англійською мовами: «Роль МВФ у регулюванні міжнародних валютно-фінансових відносин» (Богдан Денис), «Social partnership: European experience and Ukraine» (Заболотна Владислава), «Альтернативні джерела енергії в Канаді: стан та динаміка розвитку» (Крутій Вадим), «Internet marketing in modern conditions of the world economy» (Курліщук Анастасія), «Трудова міграція до країн Європи: український контекст» (Гаврилюк Вадим), «Організаційний механізм регулювання міжнародної торгівлі СОТ» (Бриковець Ірина), «Особливості розвитку глобального ринку інформаційних технологій» (Сичук Ілля), «Ера цифрової дипломатії: суть та значення» (Сулім Юлія), «Євроінтеграція України в умовах війни: стан, проблеми, виклики» (Татарчук Даниїл), «The role of international negotiations in the russian-Ukrainian war» (Кушнір Анастасія), «Можливості залучення інвестицій в Україну та відновлення економіки країни» (Вакулік Наталія), «Вплив дипломатії на зовнішньоекономічну діяльність МЕВ» (Власюк Ольга), «Digital marketing in the conditions of transformation of communications of a modern organization» (Повстяна Соломія), «Сучасні тенденції розвитку міжнародних економічних конфліктів в умовах світової кризи» (Сенюк Діана), «The impact of internet marketing on corporate activity in conditions of the global market» (Бурчак Вікторія).
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2138.jpeg)
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2139.jpeg)
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2140.jpeg)
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2141.jpeg)
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2142.jpeg)
Після плідної двомовної наукової дискусії були вручені сертифікати учасників команді «ЛОРДИ ЕКОНОМІКИ» (студенти МЕВ-11: Федишин Владислав, Татарчук Даниїл, Кірдей Вікторія, Сагаль Вікторія), які взяли участь у Всеукраїнському конкурсі науково-творчих робіт «Management and Business to Youth creative project» під керівництвом доцента кафедри МЕВ Оксани Урбан.
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2144.jpeg)
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2145.jpeg)
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2146.jpeg)
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2147.jpeg)
На завершення семінару проректор з науково-педагогічної роботи та досліджень, д.е.н., професор Олена Лютак нагородила учасників дипломами у 12 номінаціях.
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2148.jpeg)
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2149.jpeg)
Оргкомітет міжнародного семінару щиро вдячний учасникам за активну наукову дискусію, нові ідеї та доброзичливу атмосферу!
Кафедра МЕВ