26 травня 2023 року на базі кафедри міжнародних економічних відносин ЛНТУ відбувся ІІІ студентський науковий семінар «Міжнародні економічні відносини в контексті викликів та загроз ХХІ століття».

МЕВ

Науковий захід розпочала вітальними словами до учасників та організаторів семінару  проректор з науково-педагогічної роботи та досліджень д.е.н., професор Олена Лютак, яка відзначила важливість науково-дослідної роботи студентів в умовах сьогодення, адже вона сприяє формуванню наукового світогляду та особистісного професійного становлення, розвиває творче мислення та індивідуальні здібності, формує навички самостійної науково-дослідної роботи, сприяє вихованню та підготовці молодих учених.

Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин к.е.н., доцент Олена Баула наголосила на актуальності тематики наукового семінару в сучасних умовах, зазначила, що він уже став доброю традицією, і побажала юним науковцям плідної роботи.

Актуальність досліджень особливостей міжнародних економічних відносин в трансформаційних умовах розвитку світового господарства була відзначена модератором наукового заходу, керівником студентського гуртка кафедри МЕВ к.е.н., доцентом Оксаною Урбан.

Представлення презентацій та обговорення доповідей учасників наукового семінару відбулося у змішаному форматі: офлайн та онлайн через платформу Zoom.

На засіданні наукового семінару учасники представили для обговорення цікаві доповіді і креативні презентації українською та англійською мовами: «Роль МВФ у регулюванні міжнародних валютно-фінансових відносин» (Богдан Денис), «Social partnership: European experience and Ukraine» (Заболотна Владислава), «Альтернативні джерела енергії в Канаді: стан та динаміка розвитку» (Крутій Вадим), «Internet marketing in modern conditions of the world economy» (Курліщук Анастасія), «Трудова міграція до країн Європи: український контекст» (Гаврилюк Вадим), «Організаційний механізм регулювання міжнародної торгівлі СОТ» (Бриковець Ірина), «Особливості розвитку глобального ринку інформаційних технологій» (Сичук Ілля), «Ера цифрової дипломатії: суть та значення» (Сулім Юлія), «Євроінтеграція України в умовах війни: стан, проблеми, виклики» (Татарчук Даниїл), «The role of international negotiations in the russian-Ukrainian war» (Кушнір Анастасія), «Можливості залучення інвестицій в Україну та відновлення економіки країни» (Вакулік Наталія), «Вплив дипломатії на зовнішньоекономічну діяльність МЕВ» (Власюк Ольга), «Digital marketing in the conditions of transformation of communications of a modern organization» (Повстяна Соломія), «Сучасні тенденції розвитку міжнародних економічних конфліктів в умовах світової кризи» (Сенюк Діана), «The impact of internet marketing on corporate activity in conditions of the global market» (Бурчак Вікторія).

МЕВМЕВМЕВМЕВМЕВ

Після плідної двомовної наукової дискусії були вручені сертифікати учасників команді «ЛОРДИ ЕКОНОМІКИ» (студенти МЕВ-11: Федишин Владислав, Татарчук Даниїл, Кірдей Вікторія, Сагаль Вікторія), які взяли участь у Всеукраїнському конкурсі науково-творчих робіт «Management and Business to Youth creative project» під керівництвом доцента кафедри МЕВ Оксани Урбан.

МЕВМЕВМЕВМЕВ

На завершення семінару проректор з науково-педагогічної роботи та досліджень, д.е.н., професор Олена Лютак  нагородила учасників дипломами  у 12 номінаціях.

МЕВМЕВ

Оргкомітет міжнародного семінару щиро вдячний учасникам за активну наукову дискусію, нові ідеї та доброзичливу атмосферу!

Кафедра МЕВ