Викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи провели робочу зустріч із компанією «Travel Study Work» щодо міжнародних стажувань.

Головний представник «TWS» Руслана Жовтані представила здобувачам можливості отримання практичного досвіду на посадах гіда, екскурсовода у Туреччині та Греції, розповіла про Сезон 2023 року. Серед туроператорів, які пропонують практику для студентів: Join Up,Coral Travel, Tez Tour; десятки п’ятизіркових готельних комплексів преміум.

туризмтуризм

Розповіла про перспективи та можливості роботи студентів, а також зауважила, що отримані навички будуть необхідні та затребувані для ринку туризму в Україні після перемоги.

Зокрема, учасникам зустрічі були презентовані житлові й фінансові умови роботи, гарантії медичного страхування, забезпечення уніформою і засобами зв’язку, можливості кар’єрного зростання. Продемонстровано також кілька моделей ритмічності робочого дня трансферного ґіда, гіда готелю чи екскурсовода.

туризмтуризмтуризм

Поряд з цим, гаранти ОП «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Індустрія туризму та гостинності» кафедри ТГР презентували представнику компанії базові переваги та унікальність освітніх програм, а також компетенції, які отримують здобувачі на звершення навчання. Серед пропозицій стейкхолдера, окреслено необхідність посилення комунікаційних навичок здобувачів, знання мов, розвиток soft skills

Подібні зустрічі консолідують суб’єктів туристичного ринку, сприяють обміну досвідом , відкривають нові перспективи та можливості для розвитку індустрії туризму та гостинності Волинського краю та України.

туризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи