Луцький національний технічний університет підтримує ідею мобільності, освіти, професійного розвитку впродовж життя та інформує здобувачів, аспірантів, докторантів, випускників та викладачів про можливості закордонного навчання та міжнародного стажування.

3 листопада 2022 року Луцький національний технічний університет спільно із Луганським національний університет імені Тараса Шевченка та Державним податковим університетом виступив співорганізатором міжнародного семінару «Стипендіальна програма імені Лейна Кіркланда: можливості програми та секрети успішного написання проектів».

семінар

Модераторами заходу були:

Віктор Тринчук – випускник програми Kirkland Research 2016-2017 н.р., професор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка;

Оксана Полінкевич – випускниця програми Kirkland 2016-2017 н.р., професор Луцького національного технічного університету;

Інна Ховрак – випускниця програми Kirkland 2016-2017 н.р., професор Державного податкового університету.

Особливий гість семінару – Anna Więcek, координатор Стипендіальної програми імені Лейна Кіркланда (Варшава, Польща).

Запрошений гість – Олександр Шубалий, випускник програми Kirkland Research 2021-2022 н.р. 1 семестр, професор, завідувач кафедри економіки Луцького національного технічного університету.

семінар

Під час зустрічі учасники мали змогу отримати корисну інформацію про програми Kirkland та Kirkland Research; дізнатись про особливості конкурсного відбору; почути вітальні слова та запрошення до участі від представника програми;  довідатися детально про можливості програми, фінансування, умови участі та критерії відбору учасників; почути враження від випускників та стипендіата програми; задати питання та отримати змістовні відповіді.

Так, під час семінару враженнями від минулорічного перебування на стипендіальній програмі Kirkland Research люб’язно поділився професор  Олександр Шубалий.

14 листопада 2022 року спливає час подачі заявок для участі у Стипендіальній програмі Kirkland Research для науковців на другий семестр 2022/2023 н.р.

семінарсемінар

Програма спрямована на фахівців з різних сфер:

економіка та управління;

менеджмент у бізнесі, НГО та культурі, освіті, охороні навколишнього середовища, охороні здоров’я;

державне управління (урядове та місцеве самоврядування);

право;

соціальні науки (соціальна психологія, соціологія);

політологія та міжнародні відносини;

політика розвитку та гуманітарна допомога;

охорона навколишнього середовища;

безпека та кібербезпека;

антикризовий менеджмент;

політика розвитку та допомога гуманітарна.

До 1 березня триватиме набір на Стипендіальні програми Kirkland та Kirkland Research на 2023/2024 н.р.

Метою програми є підтримка розвитку молодих, цілеспрямованих і активних громадян Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії шляхом ознайомлення з польським досвідом системної трансформації та інтеграції з Європейським Союзом.

Програма Kirkland передбачає двосеместрове навчання в університетах Польщі (у Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Познані, Любліні), а також, як мінімум, 2-х тижневе професійне стажування в державних, приватних та громадських організаціях.

Програма Kirkland Research передбачає односеместрове наукове стажування в університетах Польщі.

Офіційна сторінка Програми https://kirkland.edu.pl/

Щиро дякуємо колегам за участь в семінарі!

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики