На базі Луцького національного технічного університету працює станція мобільної оптики. Автівка із кваліфікованими медиками знаходиться просто біля входу у головний корпус університету. Кожен охочий має можливість безкоштовно перевірити власний зір, проконсультуватися із лікарем, підібрати окуляри та багато іншого.

оптикаоптика

Мобільна оптика оснащена сучасним обладнанням, завдяки якому можна перевірити гостроту зору (вдаль і вблизь), пройти комп’ютерну діагностику (на Авторефрактометрі) та перевірити власні окуляри (на електронному діоптриметрі).

оптикаоптикаоптикаоптикаоптика

Окрім того, під час консультації можна визначити чи відповідають окуляри параметрам вашого зору та навіть зробити макет майбутніх окулярів безкоштовно. А ще, усі бажаючі можуть замовити окуляри за власним рецептом, вибрати оправу і лінзи.

Викладачі, працівники та студенти ЛНТУ уже випробовують на собі послуги мобільної оптики. Працюватиме спецавтомобіль  ще до 8 вересня з 10:00 до 17:00.

оптикаоптикаоптикаоптикаоптикаоптикаоптикаоптика