Молоді вчені Павло Мазилюк та Данило Яловенко організували студентам подорож у  Музей науки і техніки та промислового дизайну і Музей сучасного українського мистецтва Корсаків.

Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені

До екскурсії долучилися студенти спеціальності «Автомобільний транспорт»групи АТ-21,  «Транспортні технології» групи ТТ-31,  спеціальності «Архітектура та містобудування» груп АМ-12, АМ-11 та науково-педагогічний працівник Володимир Бодак

Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені

Такі спільні заходи стимулюють інтелектуальний обмін та надихають на нові ідеї. Події такого роду сприяють розвитку та розширенню знань і допомагають створити молоду наукову спільноту.

Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені

На завершення екскурсії поспілкувалися з Петром Антипом, який створює у нашому музеї найбільшу картину світу.

Луцьк, як завжди захоплює!

Павло Мазилюк, голова Ради молодих вчених ЛНТУ