Воркшоп із можливостей мобільності, написання проектів та грантів влаштували в ЛНТУ. Основними спікерами заходу стали завідувач кафедри матеріалознавства, к.т.н., доцент Микола Мельничук та к.т.н., доцент кафедри матеріалознавства Наталія Імбірович.

Науковці розповіли про те, які програми міжнародної мобільності існують для студентів та викладачів, яким чином можна долучитися до участі в них та які критерії відбору існують.

воркшопворкшопворкшопворкшопворкшопворкшопворкшоп

Окремо спікери зупинилися на темі міжнародної практики та програмах подвійного диплому і поділилися власним досвідом підготовки студентських заявок до участі у закордонних можливостях та співпраці з іноземними ЗВО.

Водночас, науковці дали дієві поради щодо пошуку проектів та отримання фінансування на їх реалізацію і розповіли про вимоги до учасників, яких слід дотримуватися під час подачі заявок.

Слухачами заходу стали заступники деканів із партнерства та усі зацікавлені у міжнародній мобільності викладачі, які зможуть передати отриманий досвід своїм студентам та колегам.

воркшопворкшопворкшопворкшопворкшопворкшопворкшопворкшоп