31 січня 2024 року на факультеті митної справи, матеріалів та технологій відбулося планове засідання комісії з якості факультету. Під час засідання розглянули стан забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на факультеті.

ФММТ

Члени комісії заслухали результати моніторингу якості освітніх програм, що реалізуються на факультеті, та напрацювали рекомендації щодо їх модернізації й удосконалення. Під час обговорення свої рекомендації щодо удосконалення освітніх програм, зокрема, надали експерти НАЗЯВО: проф. Людмила Матвійчук, проф. Микола Рябчиков, проф. Світлана Ягелюк, доц. Оксана Ткачук та доц. Наталія Зайчук. Активну участь в обговоренні брали здобувачі вищої освіти Оксана Каган та Софія Косюк.

ФММТФММТФММТ

Гаранти освітніх програм поінформували членів комісії щодо залучення фахівців відповідних галузей промисловості та інших зовнішніх стейкхолдерів до розроблення та обговорення освітніх програм. Про працевлаштування випускників ФММТ та шляхи покращення практичної підготовки здобувачів доповіли завідувачі випускових кафедр.

Також на засіданні комісії були заслухані та проаналізовані результати навчання здобувачів вищої освіти упродовж зимового семестру 2023-2024 навчального року, про які доповів заступник декана ФММТ проф. Ігор Дударєв.

ФММТФММТ

Матеріал підготував